Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

[Exam] Java Basics - поправителен изпит - юни 2014

Колеги, тъй като сега покрай по-лесния материал по HTML и CSS най-вероятно имате повече време за подготовка, решихме да добавим извънредна дата за Java Basics поправителен изпит.

Имаме няколко варианта:

  • 13 юни (петък), от 17 до 22 часа
  • 15 юни (неделя) от 14:30 часа
  • 22 юни (неделя) от 14:30 часа

Коя дата ви се струва най-подходяща?

Ще има такса за явяване, за да не се юрнат всички наред, а само който се е готвил.

16
Java Advanced 04/09/2014 22:56:46
tanija avatar tanija 60 Точки

Аз за първия изпит, по здравословни прични, а и не само неможах да се готвя въобще. Сега ще започвам едва ли е не подготовката от 0 , така че 22 -ри е меко казано най ранната дата на която мога да се явя.

0
design.angelova avatar design.angelova 69 Точки
гласувам за 22 юни :)
0
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Кажете каква ще бъде таксата, за да се знае и ако има много малко хора, защото обикновено като стане въпрос за пари изведнъж много хора се дръпват, та ако сме прекалено малко ще има ли изпит - примерно 10 души?И ако искате да се преброим колко сме сигурните дори и с такса за явяване.

1
coaster avatar coaster 412 Точки

Таксата за явяване на поправка на С# Basics е била 50 лева, така че предполагам, че и сега ще е така. Но нека за по-сигурно изчакаме отговора на някой от администрацията.

1
GoShow avatar GoShow 595 Точки

За мен не е в това проблема (в сумата), а в това ако примерно 3-ма души си платим ще има ли изпит?

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Мисля, че ще има доста желаещи :) В предвид горните постове определено сме повече от 10.

0
apelev avatar apelev 16 Точки

До каква степен се очаква да е завишено нивото на трудност на изпита? Аз се издъних тотално на редовния изпит и си признавам, че задачите за мен бяха доста трудни. Съмнява ме, че ако трудността на поправителния е силно завишена, ще мога да се представя подобаващо, дори и да се има предвид времето за подготовка.

0
NickyRangelov avatar NickyRangelov 62 Точки

Не се очаква да е завишено нивото, не би било справедливо към всички останали.

Предвид, че все още има достатъчно време дотогава за изготвянето им, а необходимия комплект изпитни задачи е само един, лично аз, не бих се учудил трейнирите да измислят нещо "оригинално" и да заложат някой по-особен "подводен камък", но това ще бъде по-скоро изключение.

0
apelev avatar apelev 16 Точки

Ами питам, тъй като до сега тенденцията е- колкото по-късно се явиш, толкова по-труден е изпита. Разбираемо е до някаква степен, понеже се води, че имаме повече време за подготовка. Така и така обаче имам 0 точки, което означава, че нищо не знам. И ако нивото е по-трудно, става още по-голям зор. То в крайна сметка идеята нали е да го научим и да сме добри, а не само да минем, но все пак става доста по-сложно при вдигане на трудността.

0
du4ko avatar du4ko 14 Точки

След като се изясни датата ще се пусне ли на саита записването или просто отиваме на място ? 

2
georgeangelov93 avatar georgeangelov93 2 Точки

Да и аз се интересувам по въпроса за записването, за да знам какво да очаквам, да не стане да го изтърва :D

1
Nadezhda_Vassova avatar Nadezhda_Vassova 11 Точки

Здравейте, колеги. Извинявам се ако тази информация я има някъде, но не успях да открия отговор на един въпрос. Стана ясно, че ще има поправка на 22 и в края на семестъра, но не стана ясно поне за мен дали един студнт има право на една поправка, когато си избере. Питам от гледна точка на това, че ако човек не се чувства съвсем подготвен дали не е по добре да си запази правото на поправка за края на семестъра или все пак да провери какво е научил. Предварително благодаря.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.