Loading...
zomtorg avatar zomtorg 36 Точки

Лаптоп чанти?

Търся си обнадеждаваща лаптоп чанта, която може да събере 17+ инчов лаптоп, която в същото време изглежда добре. Повечето чанти, които успях да намеря, бяха изключително нелицеприятни и неудобни. От къде може да си намеря хубава лаптоп чанта? Имена на магазини в София и линкове към сайтове биха ми помогнали много ;).

1
Хардуер
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

Аз си взех от Плесио, само че за 15-инчов лаптоп. Иначе чантата ми е много удобна и готина, поне за мене :D. Разгледай им каталога, може да си харесаш нещо.

1
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

В този сайт има голям набор от възможности за чанти. Разгледай го, може да ти хареса нещо.

2
kyamaliev avatar kyamaliev 209 Точки

Там има на DAKINE 2 модела за 17", единият е с малко странни цветове. Готиното е, че не изглеждат лаптопски чантите.

1
AntyfrizZz avatar AntyfrizZz 238 Точки

Според мен по удобно е с раница от колкото с чанта. Аз ползвам тази Dell Adventure и нямам никакви забележки. Както виждаш доставката е безплатна, така че спокойно може да си харесаш модел и да ти го донесат до вратата.
В техномаркет доставката е 4 лева - Technomarket Друг сайт който може да разгледаш е laptop.bg

Препоръчвам ти като си харесаш модел да погледнеш някое ревю (youtube). Поздрави :) 

4
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Аз имам раница на Lowerpro. Реално я купих заради фотоапарата ама сега я ползвам основно за лаптопа. Всичките стени са с някаква изолация около 1 см и предпазва много добре.

1
vihrenkirchev avatar vihrenkirchev 1 Точки

 

 

Здравей колега, с този проблем се занимавах и аз преди месец, но на мен ми трябваше чанта за 15.6" лаптоп.  Отначало намерих "супер чанти" на "супер изгодна" цена в ЗОРА!  На място в магазина, обаче се оказа, че цените са с 10-тина лева отгоре, понеже сменили цените - "този предиобед".  money-mouth  Пък и "на живо" чантите не ми се видяха читави - от кофти материя са, въпреки че бяха на "Case Logic".

 

Накрая отидох в "Технополис" и се спрях на Hama "Miami" от чанти и раници, това е.  Надявам се да съм ти помогнал.  cool Успех ти желая!

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Имам чанта на Hama и съм доволен, изглежда ОК и върши работа. Но 17 инча не са шега работа и освен голямата машина като сложа и разни други работи вътре теглото става сериозно. Не че е чак толкова много, но не е равномерно разпределено и при по-дълъг път е кофти. Така че раница в случая може би наистина е по-удачният вариант и аз бих те посъветвал да се насочиш натам; освен това раницата може да си я ползваш и за други цели.

1
zomtorg avatar zomtorg 36 Точки

Благодаря на всички за отзивите! Макар и още да не съм се спрял на нещо специфично, ще продължа да разглеждам.

0
Ndushkovqwerty avatar Ndushkovqwerty 5 Точки

Колега,привет.Използвам като марка Targus от доста дълго време и съм супер доволен.Потърси в интернет.Има доста варианти за всеки вкус и нужди.Успех cool

* Добавям линк може да разгледаш http://laptop.bg/bags

0
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Колега препоръчвам ти раница на HP аз имам същата, много е удобна и събира много неща. Не е от най-красивите, но става. :)

2
roots avatar roots 0 Точки

И аз си тъся, но в случая раница на dakine за 17 инчов лаптоп, защото старата ми беше малка и от триенето и се скъса ципа :С

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.