Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Iliyana_m avatar Iliyana_m 2 Точки

Programming Basic - Септември 2016: Сливане на групите C# - предложение

Здравейте,

Получих имейл, че групите ни се сливат и часовете вече ще се провеждат от 18:00 до 22:00ч. За мен тези часове са твърде късни и се чудя дали има желаещи да издействаме по-ранни часове на лекциите?

borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Незнам дали ще можете да издействате по ранни часове, тъй като е казано лекциите да се провеждат от 18:00. Пък и за няколко човека, кой ще преподава, това са допълнителни разходи. Има хора който ходят на работа и повечето ги устойва това време. А за тези който не могат да ходят има видео, ще си гледат лекцията от вкъщи.

1
Iliyana_m avatar Iliyana_m 2 Точки

Наистина и вариантът да си гледаме лекциите от вкъщи е възможен, но тогава няма да може на момента да задаваме въпроси, които имаме :)

Ако повечето са "За" това часовете да започват по-рано, мисля, че би имало възможност да ги преместят и затова проучвам мнения :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.