Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

Не знам как е за този конкретен курс, но освен ако не е казано изрично, че лектора оценява всички домашни и съответно задължително дава коментар към тях, по принцип не е задължително правило, че ще получиш оценка.

Ако е първото - вероятно човекът няма време и се бавят оценките.

Ако е второто - просто си нямала късмета на някой да му се падне твое домашно за оценяване при двете ти домашни досега. Ако се съди по другите курсове в Софтуни - домашните се оценяват на добрата воля на твоите колеги, записани в същия курс - просто явно е нямало много желаещи да извършват точно това странично действие. Ако официално срокът за оценяване на съответната домашна е изтекъл  и не си получила коментар - няма и да получиш.

0
14/10/2016 10:25:37
cvetitabakova avatar cvetitabakova 1 Точки

Явно наистина нямам късмет. Жалко, защото това е проектът за получаване на сертификат за цялото ниво на курса.

0
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

E щом е финален проект, значи би трябвало да ти го оценят и то не твоите колеги. Все пак зависи и колко човека сте били записани. На повечето курсове оценките и сертификатите излизат чак след като бъдат проверени всички изпити/проекти и т.н. Ако сте повече - нормално и времето ще е повече.

0
moirane avatar moirane 11 Точки

Няма начин това да ти е финалната работа за получаване на сертификат и да не получиш оценка. Просто явно ще отнеме време. За първа част минаха към 2 седмици до публикуването на сертификата в профила ми, поне при мен де. Аз например вече имам оценка, но не знам от кого, а и продължавам с втора част на втория курс, така че няма да имам сертификат сега. Успех и дано стане по-бързо :-)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.