Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mtodorova88 avatar mtodorova88 0 Точки

Курс дигитален маркетинг - заплащане

Здравейте,

Искам да попитам, след полагане на изпита и желание да се продължи с присъствената форма на останалите курсове - има ли възможност за разсрочено плащане на пакетната цена на курса?

Благодаря!

Тагове:
0
SoftUni Digital
AnitaYoncheva avatar AnitaYoncheva 1 Точки

Аз също се интересувам от това! Имам желание да изкарам всичкитв модули, в случай че мина приемния изпит, но не мога да си позволя цената наведнъж.

0
bgnauka avatar bgnauka 0 Точки

Перфектния вариант е за всеки курс по отделно, така ще имаме време за плащане на по-малки суми.

0
AnitaYoncheva avatar AnitaYoncheva 1 Точки

Да, но цените на всеки отделен модул правят общо по-висока стойност от обявената пакетна цена. Ще е хубаво да получим уточнение

0
BetinaTsvetkova avatar BetinaTsvetkova 0 Точки

Да, ако са редовните цени всеки курс е по 180 лв. и общо излизат 1080 лв., а ако се възползваме от по-ниската пакетна цена за 6 модула е 480 лв. Доста добра оферта е. 

Аз обаче не мога да се регистрирам в системата за разплащания, когато отворя адреса и искам да избера курса него просто го няма в падащото меню.

Също така ме интересува и самата диплома, която получаваме накрая. Пред кого е призната, има ли някаква стойност за други партниращи организации и работодатели и има ли одобрение от МОН за нея.

0
DesislavaIvanova1 avatar DesislavaIvanova1 0 Точки

Няма възможност за разсрочено плащане, в първата лекция разясняват доста подробно въпросте от този тип. Най-добре погледни там.

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

До момента не предлагаме разсрочено плащане. Препоръчвам да се свържете с нас на телефон: + 359 892 241 199  за всички детайли относно разплащателните методи за Digital.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.