Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiMutafchiev avatar GeorgiMutafchiev 20 Точки

Задача 08. от обекти и класове Mentor Group

Здравейте,

от няколко дни се опитвам да реша задачата, но получавам 50/100. В решението ми: http://pastebin.com/5YFyTJxg съм направил една съвкупност от различни решения, които открих във форума. Ще се радвам много ако някой ми предостави работещ код или открие грешките в моя. 

Благодаря предварително! 

0
Fundamentals Module
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки
Best Answer

Здравей, ето ти моето решение: http://pastebin.com/EGTzbFQS

А сега ще потърся с ккакво се различава твоето от моето, че още не мога да се ориентирам в твоя код smiley

1
GeorgiMutafchiev avatar GeorgiMutafchiev 20 Точки

Благодаря много! Ако не се лъжа използвах кода, който беше споделен от теб в един от въпросите във форума, но не успях да се ориентирам добре по него. Надявам се, че няма проблем!

Поздрави!

1
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

Няма проблем. Това, което открих до момента е, че не добавяш в групата хора без дати, а го има в условието.

Например при подобен тест:

nakov
end of dates
end of comments

Би трябвало резултата да е:

nakov
Comments:
Dates attended:

А при теб нищо не става.

Добавяш един else след if в първия while, в който си създаваш ключ в речника и му заделяш един Student и си пушка.

students.Add(name, new Student());

1
16/10/2016 13:39:38
GeorgiMutafchiev avatar GeorgiMutafchiev 20 Точки

Аз се обърках от условието на задачата, където беше даден пример с въвеждането на име в коментарите, което не е уточнило дата (пр.

nakov 20/01/2010

otheruser 10/02/1998

end of dates

newuser-Hello!

nakov-Something!

end of comments

)... в този случай newuser не е декларирал дата и не го извеждаме. Помислих си, че трябва да се случи същото ако потребител не въведе дата...

Поздрави!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.