Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TomaTomov_91 avatar TomaTomov_91 9 Точки

Programming Basics октомври 2016 Въпрос :

Здравейте! До колкото разбрах ще имаме възможност да гледаме видеата от лекциите онлайн, но не ги намирам (в случея - от първата лекция проведена на 15.10.2016г.). Може ли да ме ориентирате и други, които ги късае това , с някакъв линк може би ?
Благодаря Ви! :) 

Тагове:
-2
Programming Basics 20/10/2016 09:27:53
TomaTomov_91 avatar TomaTomov_91 9 Точки

Да, записан съм! Точно там гледах и аз,но или не мога да се ориентирам правилно или може би още не е качено видео. Откривам само поуър пойнт презентации.

0
Galin91+deleted! avatar Galin91+deleted! 2 Точки

 Здравейте. Видеата, за нас онлайн обучаващите се ще се качват на всеки следващ работен ден. Тоест ако лекцията е проведена в събота, то видеото ще е качено в понеделник.
Надявам се, да съм бил полезен.
Лек и успешен ден!

0
stanchev1 avatar stanchev1 122 Точки

Здравей! Ето тук: https://www.youtube.com/user/softwareuniversity/featured също можеш да гледаш видеата от минали курсове на Programming Basics ,които според мен могат да ти помогнат много!

Успех:)

0
16/10/2016 13:49:33
vasilchavdarov avatar vasilchavdarov 1 Точки

Здравейте аз също имам въпрос.Защото гледах лекции от изминали курсове.И искам да попитам трябва да се гледат и двете лекции и да се учат и двете нали така?Например аз гледах за C# и за Java.Трябва така да си гледам и правя упражнения,а не само едната.Благодаря ви!

0
ambiorix avatar ambiorix 640 Точки

Ако си записан за Programming basics, то през него ще учиш само C#. Ако имаш достатъчно време, то можеш да гледаш и за Java, но реално няма да учиш Java по време на Programming basics.

0
16/10/2016 15:31:14
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Ако си онлайн, може да си избереш дали да гледаш Java или C#. Не е нужно да гледаш и двете.

0
TomaTomov_91 avatar TomaTomov_91 9 Точки

Благодаря за съдействието, колеги :)

0
TomaTomov_91 avatar TomaTomov_91 9 Точки

Граматическата полиция отново е в действие :) По-добре ли се чувстваш, като остроумничиш ?

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.