Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
bond4o avatar bond4o 8 Точки

Едва ли някой може да ти каже точна дата, но според мен не по-рано от седмица.

0
AntonPortenov avatar AntonPortenov 102 Точки

За момента може би най-доброто ще е да отворят изпита за да всеки да си субмитне решенията и да има някакъв ориентир как се е справил

1
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Но едва ли ще го направят тъй като какво пречи някой да ти прати всички решения и да ги събмитнеш 

0
AntonPortenov avatar AntonPortenov 102 Точки

Не се изразих правилно.Нямам предвид като за изпит а за практика. Всеки си пази решенията и може да ги пусне и да си види колко точки ще е взел.

1
17/10/2016 16:04:47
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Е то това е ясно че ще го пуснат  за практика ама пак ще крашне , ако налазят много хора

0
cefothe avatar cefothe 16 Точки

Колега, всеки е отделил от времето си да отиде на изпита и сега пак да качваме резултатите си отново. Организацията за този изпит е нулева.

1
r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

Последно, ще проверяват файловете, които сме качили, нали? Аз за всеки случай submit-нах по всичките задачи, а сега виждам, че по повечето дори не е отчетен submit, а където има, половината submit-и са с compile time error...

0

А дано, защото аз само файловете съм качим. И накрая поне едно извинявай нямаше от тяхна страна. 

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Извинение имаше, поне в залата в която бях аз. И все пак това е техника, всичко може да се случи. Ситуацията е неприятна, но проявете разбиране.

1

Judge умираше няколко дена преди изпита и то по няколко пъти, логично беше това да се случи и на изпита.

1