Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bond4o avatar bond4o 8 Точки

Едва ли някой може да ти каже точна дата, но според мен не по-рано от седмица.

0
AntonPortenov avatar AntonPortenov 102 Точки

За момента може би най-доброто ще е да отворят изпита за да всеки да си субмитне решенията и да има някакъв ориентир как се е справил

1
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Но едва ли ще го направят тъй като какво пречи някой да ти прати всички решения и да ги събмитнеш 

0
AntonPortenov avatar AntonPortenov 102 Точки

Не се изразих правилно.Нямам предвид като за изпит а за практика. Всеки си пази решенията и може да ги пусне и да си види колко точки ще е взел.

1
17/10/2016 16:04:47
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Е то това е ясно че ще го пуснат  за практика ама пак ще крашне , ако налазят много хора

0
cefothe avatar cefothe 16 Точки

Колега, всеки е отделил от времето си да отиде на изпита и сега пак да качваме резултатите си отново. Организацията за този изпит е нулева.

1
r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

Последно, ще проверяват файловете, които сме качили, нали? Аз за всеки случай submit-нах по всичките задачи, а сега виждам, че по повечето дори не е отчетен submit, а където има, половината submit-и са с compile time error...

0
cefothe avatar cefothe 16 Точки

А дано, защото аз само файловете съм качим. И накрая поне едно извинявай нямаше от тяхна страна. 

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Извинение имаше, поне в залата в която бях аз. И все пак това е техника, всичко може да се случи. Ситуацията е неприятна, но проявете разбиране.

1
cefothe avatar cefothe 16 Точки

Judge умираше няколко дена преди изпита и то по няколко пъти, логично беше това да се случи и на изпита.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.