Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vitaminC_B avatar vitaminC_B 1 Точки

Мисля, че можеш да ползваш следните езици на изпита - 
1.C# code
2. C++ code

3. JavaScript Code(NodeJS)

4.Java code

5.PHP code(CLI)

6. Python code

0
04/11/2016 03:51:03
TomaTomov_91 avatar TomaTomov_91 9 Точки

Благодаря!

0
dimitur.gaberov avatar dimitur.gaberov 0 Точки

Когато събмитваш в джъджа доло до бутона събмит има падащо меню от което можеш да избереш на кой език събмитваш, демек там можеш да видиш на какъв език е позволен изпита и мисля че конкретно джава скрипт го има като опция.

0
TomaTomov_91 avatar TomaTomov_91 9 Точки

Благодаря !

0
IvoTsochev avatar IvoTsochev 0 Точки

За да не правя друга тема, а въпроса ми е свързан отново с изпита през декември.
Тези, които са онлайн на C# Programming Basic, изпита пак ли е онлине или на място?

0
05/11/2016 16:56:23
morski77 avatar morski77 137 Точки

Трябва да отидеш на изпит,няма възможност да бъдеш online.

0
Daniel.Kolev avatar Daniel.Kolev 9 Точки

Аз също имам въпрос към тази тема, тъй като бях малко извън страната и съм пропуснал 1-2 неща.
Изпита от 20ти ноември се променя за декември, Защо?
И къде и кой го е казал. Всмисъл, не съм получил никакво оведомление.

0
morski77 avatar morski77 137 Точки

Не се променя нищо доколкото знам.

 На 20.11 си има изпит,а декември ще е за следващите,за които в момента тече новото издание на курса.

0
15/11/2016 13:04:56
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.