Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dobodop avatar dobodop 1 Точки

Изпит JS Fundamentals - "точки други"

Колеги, може ли някой да разясни как се образуват точките в графа "точки други" от изпита. 

Таз имам отрицателно число и не ми звучи логично, тъй като имам присъствия, също така съм правил и домашни. Излиза, че не съм получил бонус, а даже обратното.

Благодаря предварително! 

Тагове:
1
Module: JS Advanced
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки
Best Answer

Звучи повече, като да сте получили или оказали помощ на някого по време на изпита :)

4
dobodop avatar dobodop 1 Точки

Надявам се не това да е ситуацията защото това твърдение не е вярно. Писал съм и на мейла на Софтуни и очаквам отговор. Вложил съм време и пари в този курс и очаквам адекватна оценка, както  и feedback защо са ми отнети точки. 

 

0
Martotko avatar Martotko 88 Точки

И аз имам същият проблем.

0
annsta avatar annsta 305 Точки

За екипните проекти в JS Fundamentals беше уточнено в мейлите, които получихме, че заявяване на участие в екипен проект и последващо неучастие в проекта ще бъде санкционирано с отрицателни точки.

0
dobodop avatar dobodop 1 Точки

Здравей, тук казусът не е такъв тъй като съм заявил, че нямам възможност да участвам в екипен проект.

0
annsta avatar annsta 305 Точки

Не твърдях, че това описва твоята ситуация, а че е единствената ситуация, за която се сещам, която може да доведе до отнемане на точки. Защо не се обърнеш към СофтУни за повече разяснения?

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.