Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Judge - jquery and dom exercise problems?

Обръщам се към екипа на софтуни,

някой може ли да каже , има ли в момента някакъв проблем с джъдж, защото от 30 мин се мъча да събмитна задача 5 (валидирането на форма) и ми гърмят произволни тестове за време.

Тагове:
1
JavaScript Advanced 21/10/2016 00:27:24
martinski avatar martinski 66 Точки

Поне си взел 100т. :) И при мен е също положението ,но ми стои на 83т. над 15 опита направих и се отказах вече...

0
H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

Момчета (и момичета ако четат), до колкото виждам и усещам явно все още оправят някой дребни неща, за това за сега ще е така, пробвайте пак след 1 седмица примерно пак да си качите решенията, за да видите дали всичко е ок. Преди 2 дни като си качвах едно решение, чаках около час да се обработи (явно са правили нещо по сръвъра) и не ми показваше никакъв резултат от решението, след което си ми даде по 100 точки.

Хубав ден! wink

0
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

И според теб как ще стане хората да си ги качат след седмица като ще е изтекал срока за домашните и състезанието бъде заключено ?  .. И какво правим ако сега пратените домашни след седмица видим примерно 0 точки и вече неможем да пратим 

нов код за проверка ?... Не се заяждам а давам пример.

1
H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

Като пробваш всеки ден, и като се изтече срока, ще докладваш грешка...

Лека вечер! cheeky

0
Innos avatar Innos 419 Точки

Стратегиите са още нови, не са утъпкани като другите така че ще изскачат неща които по пътя ще изгладим. Разгледах събмитите и виждам че при натоварване времето за изпълнение се покачва леко затова съм минал и съм завишил врмената за всички задачи с DOM леко, както и почваме да вкарваме време между събмитите на всички задачи свързани с DOM-a за да няма спамене на събмит бутона. Като видим как се очертава работата, може да направим и други промени.

3
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Звучи супер.
попитах главно заради предстоящия изпит, защото тогава ще е наистина кофти :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.