Loading...
quester avatar quester 3 Точки

Изпуснат срок

Здравейте,

    Изпуснах срока за първото домашно. Ходя на презентациите във вторник и съм свързал крайния срок с този ден. Преди малко си довърших домашното и ме озари суровата истина, когато отворих страницата с таблицата за прикачване.

    Питането ми е за тези, които идват във вторник, има ли опция за времеви компромис и ако не, то колко фатално е неизпращането на домашно.

Тагове:
0
Programming Basics
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Здравей,


До колкото знам компромиси няма. Ако не си успял да си предадеш домашното губиш проценто точки от точките за предаване и оценяване.

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Аз си задавам въпроса - защо трябва да се чака последния възможен срок...

 

Едит: Разбира се казвам го без да искам да обидя някого :) Съзнавам, че винаги може да се случи така, че човек да не може да си спази сроковете.

0
dentia avatar dentia 362 Точки

Е, няма нужда от подобен въпрос. Нищо не трябва, но има куп причини да ти се наложи. Станалото-станало, не е фатално.

3
quester avatar quester 3 Точки

Бях решил цялото преди 3-4 дни, с изключение на теоритичните въпроси, и ги зарязах, защото ми се кодираше и минах на второто домашно с типове и променливи. Днес сутринта си бях спокоен че имам време до утре и го допълних ама... Да си го бях качил така преди 3-4 дни.

0
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Има тръпка :) И аз си качвам домашните последния ден, макар ги решавам почти веднага. защо - нямам идея... :)

4
Petya avatar Petya 2461 Точки

Удължихме срока до 10 юни, 23:59. Грешката е наша, по принцип срокът е 2 седмици след последната лекция по темата.

5
victoria.valkova avatar victoria.valkova 18 Точки

Е добре, че проверих и оцених 4-5 домашни. След като изтече новия срок, предполагам, че няма да има значение и ще трябва пак да ги проверявам?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Не, няма нужда пак да проверявате. Това, което сте проверила, е отчетено в системата ни.

3
quester avatar quester 3 Точки

surprisedlaughing

Супер, вече е качено.

За всеки случай си качих и недовършеното за типовете данни, да съм си по-спокоен cool

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.