Loading...
morgan avatar morgan 30 Точки

Ако е за backup - Degoo.com, mega.nz (има и десетки други).

Ако искаш добър sync в реално време - само dropbox, но за обема, който ти трябва, се плаща.

 

0
25/10/2016 08:14:37
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

Как така dropbox-a се плаща? "6.8 GB of 53.75 GB used" без да дам стотинка. Иначе за  мен по-добро от голямото Г няма.

-1
25/10/2016 09:44:21
morgan avatar morgan 30 Точки

Предполагам си "хванал"  някоя промоция. Преди година-две имаше такива при покупка на телефон, но забравих за кои марки беше (може би Самсунг, Моторола...)

0
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

Не, ама май някаква врътка бях направил с мейлите.

@Martotko виждам, че си в gmail, голямото Г дава 15 ГБ безплатно, по-долу има и таблица с цени за нещо повече

Individual user account storage -> https://en.wikipedia.org/wiki/Google_Drive

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

На Google Drive и на pCloud какво им е?

0
morgan avatar morgan 30 Точки

Ами не винаги синхронизират в реално време. Случвало ми се е да чакам 2 и повече часа за да се отразят промените на друг компютър. Става въпрос за файлове с размери между 4 MB и 50 MB. За по-динамична работа, в която бързината е от значение, не бих разчитал на друго, освен на dropbox. Иначе за backup всичките са ОК. Общо взето всичко е въпрос на гледна точка и текущи нужди.

-2
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Ползвам google drive от години даже от 1 си и плащам 2 е на месец. Работи перфектно

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.