Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Velislav1985 avatar Velislav1985 1 Точки

append -ване на текст към textarea след манипулация

Здравейте,

бих искал да попитам следното: във форма след събмитване добавям текст в textarea с $('...').append('something').След като изтрия текста от текстовото поле не работи, но не ми отчита и грешка.Как да реша този проблем?

Тагове:
0
JavaScript Applications
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки
Best Answer

Не ти разбирам въпроса, но ако искш да добавиш текст към textarea:

$('#text').val('text')

 

1
Velislav1985 avatar Velislav1985 1 Точки

Точно това и направих!Да там ми беше грешката.Реших проблема с 

var txtarea = $('#text'),val = txtarea.val();
txtarea.val(val + submit_text);

 

1
25/10/2016 16:51:17
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.