Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiStalev avatar GeorgiStalev 24 Точки

Сега го написах точно както ти и ми дава 10 точки.

http://pastebin.com/CnPBL5md

0
dmaknev avatar dmaknev 49 Точки

Все още не съм запознат със синтаксиса на Java, но някъде из форума наскоро мернах тема, че са променили начина по който трябва да качвяате домашните. За жалост не мога да намеря темата от телефона, но по спомен, пробвай всичко да ти е сам ов една функция и да качиш смао нея и потърси темата... Чрез гугъл не излиза, а тук търсачка не виждам... Така че остава ти да питаш ментора си примерно.

0
Plamen27 avatar Plamen27 599 Точки

За да си фикснеш задачата направи 2 неща:

1/ Промени минималната стойност да стане примерно EvenMin == 1000000000.0

а evenMax ==  -1000000000.0.  Това го направи навсякъде по задачата.

 Използването на MIN И MAX values води до грешка при отрицателни стойности за разлика от C#

2/ Направи цикъла ти да стане:

for (int i = 1; i <= n; i++)

C тези поправки ще вземеш 100 точки, аз вече пробвах с твоя код

0
GeorgiStalev avatar GeorgiStalev 24 Точки

Благодаря стана с моя код.  значи това бил проблема MIN и MAX с 1000000000.0 и съответно с -1000000000.0.

Аз for цикъла и от 1 го пусках и от 0 и n < и n<= и все не ставаше.

Мерси за инфото че дават грешки тиа MIN i МAX

 

0
Plamen27 avatar Plamen27 599 Точки

:) best answer

0
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Това е примерно решение -  JAVA решение

Ако имаш въпросе питай.
Можеш да видиш всички решения в githiba ми.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.