Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milenats avatar milenats 9 Точки

Въпрос за Intellij

Защо нямам табче "Static Web" на New и Project?

Видях в минута 22 от клипчето за HTML от 26.10 се създава файл, но аз не мога.

Какво изпускам?

Тагове:
0
Fundamentals Module 28/10/2016 00:50:00
milenats avatar milenats 9 Точки

Слагам картинка:

Това ми е цялото меню за New + Project

0
milenats avatar milenats 9 Точки

Така, намерих ключа от бараката и ще го напиша, защото някой може да направи същата глупост като мен.

При инсталиране на Intellij си изберете версията 30 day trial, иначе ще показвате и вие същите картинки като мен по форума.wink

0
28/10/2016 00:50:39
cheresharov avatar cheresharov 42 Точки

Не ти трябва trial. Ти имаш Ultimate лиценз за 1 година.

Просто трябва да инсталираш Cordova плъгина.

Settings->Plugins->Browse repositories -> Phonegap/Cordova Plugin

0
27/10/2016 23:00:06
daniel.a.mihaylov avatar daniel.a.mihaylov 6 Точки

от къде да го изтегля,никъде не му намирам download

0
cheresharov avatar cheresharov 42 Точки

Кое да изтеглиш?

Плъгина - не се изтегля, има бутон инстал.

IntelliJ IDEA Ultimate - от https://account.jetbrains.com

0
28/10/2016 23:14:08
daniel.a.mihaylov avatar daniel.a.mihaylov 6 Точки

намерих го къде е но на мене ми е активиран,щото има бутон ънинстал,явно от друго място е проблема

0
morski77 avatar morski77 137 Точки

Някой от вас може ли да помогне,ако е имал community edition - коя папка трябва да избера за да си прехвърля настройките.

При стартирането на новата версия ме пита,но ми дава невалиден формат като избирам някои от папките на старата  версия.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.