Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cefothe avatar cefothe 16 Точки

Резултати от изпита

Здравейте намерих нещо много интересно. Проверявах си резултата от изпита и намерих следния коментар в системата им Задача: { 1: 100, 2: 100, 3: 0, 4: , 5: 100, 6: 100, 7: 100, 8: 100, 9: 100, 10: 100, 11: 100, 12: , 13: 100, 14: 100, 15: , 16: 100, 17: , 18: , 19: , 20: }. Малко не ми е ясно как са достигнали до този резултат, ако може някои да ми даде повече информация. Не казвам, че всички задачи са ми вярно но поне тези за UPDATE съм ги направил, както и едната процедура. 

Тагове:
0
Databases Basics - MySQL 28/10/2016 00:47:31
Rextor92 avatar Rextor92 149 Точки

И аз нямам точки на процедурите заради AutoIncrement-а. Не беше упоменато изрично и след като, в данните поне, има разлика между базата в Judge и нашата локална, сметнах, че там е auto increment. Ако видя грешка "Field 'randomField' doesn't have a default value" в judge ще се усетя веднага, че трябва да дам един DECLARE @LastID INT, SELECT @LastID =  максималното ID от таблицата +1, и ще си го бутна в процедурата.

Реално знам как се декларва, знам как се и селектва, както ясно се вижда от тези 1500 точки в Judge, които бях изкарал в първите 100-110 минути на изпита. Не, че 1700/1900 (без бонуса) не ме устройва. Просто.. нескромно, работата ми е безупречна. Резултатът ми не е. laugh

 

5
31/10/2016 11:32:27
cefothe avatar cefothe 16 Точки

Евалата за работа, мислих че съм единствен за AutoIncrement на процедурите.

0
psdimitrov avatar psdimitrov 75 Точки

Абсолютно същата ситуация. 1700/1900 точки, като на двете процедури имам 0 точки, защото и аз реших, че таблиците са с AutoIncrement. Нещо, което judge щеше да каже веднага и което се оправя за една минута.

1
nikiii07 avatar nikiii07 31 Точки

Извинявам се ако това вече е отговорено, но това финалните оценявания ли са? Защото на много от задачите, които постнах като .zip в профила нямам никакви точки, а ги постнах всички, като процедурите и trigger-a са ми в различни файлове, всичко останало в 1(.sql файлове).

0
Irrrka avatar Irrrka 19 Точки

Аз също искам да се отбележа сред недоволните, т.к. видях, че разглеждате и индивидуални случаи, да не ме подминете при окончателния преглед :). На 4 от заявките и на двете процедури имам 0точки. И сега, в обедната си почивка, без базата, без MSServer, успях да си коригирам с един поглед 3 от заявките (10,11,13зад.), което е показателно, че грешките са в следствие на случилото се. Една от заявките (12 зад.), както и двете процедури ще си разгледам у дома с базата, но все пак се надявам за тях да имам коментар, а не двете крайности 0 или 100т. Ако на 10,11 и 13 задача, ми останат 0точки, за мен ще означава, че ръчната проверка изобщо не е в полза на студента. Участвала съм в изпити с подобна ръчна проверка, без judge-система и ако мога да сравнявам, за тези грешки не би трябвало да се отнемат точки. И, да, имахме нулеви тестове, но ситуацията беше екстремна, загубихме време и енергия покрай главния проблем, та дори и да бяхте удължили времето до 3ч сутринта, резултатите нямаше да са значително по-добри.

Благодаря за вниманието и лека!

1
Gabriela_banova avatar Gabriela_banova 12 Точки

Искате ли всички 600 човека ,които бяхме на изпит,да се оплачем един по един тук ,пък току-виж ,са писали 6-ци на всички?!Честно ви казвам след изпитът и аз си мислех ,че всички заявки са ми верни,обаче представяте ли си,и аз имам задачи с 0т,които,ако бяха пуснати в джъдж биха се видяли елементарни грешки.Не виждам как обаче,оплаквайки се тук ще променим нещо!Всички си мислим,че ако имаше джъдж щяхме да имаме по-добри резултати,всички ни е яд най-малкото ,защото сме отделили време,положили усилия,някои пътуват до София и т.н,обаче станалото-станало и не можем да променим нищо.Това просто беше неприятна за всички ситуация,която обаче,не е зависила нито от нас,нито от екипът на Софтуни...това е животът -не всичко е както на нас ни се иска.Без абсолютно нищо лично към някого от коментиралите до момента-всеки има право да си търси правата ,ако смята ,че е прецакан за нещо.Аз също смятам,че при наличието на джъдж бих имала няколко стотин точки повече,но джъдж нямаше и не виждам как бих променила това,ако се оплача тук или искам обяснение на всяка задача.И цялата работа за какво-че ще имам ,примерно, 5-ца вместо 6-ца?Е ,хора,честно-това да са ми проблемите в живота.А , и ако толкова много държа на 6-цата-ще се явя пак-един джъдж ли ще ме спре:)))😊Приятна вечер на всички:)

3
31/10/2016 21:34:35
Irrrka avatar Irrrka 19 Точки

Ако не бяха започнали да отговарят индивидуално на всеки, който е описвал тук какви са му проблемите със задачите, изобщо нямаше да пиша. С това и започвам в поста си по-горе. За мен е достатъчно, че са казали, че ще има още един преглед, до сега съм чакала, продължавам и да чакам търпеливо (макар че все пак си и плащаме за услугите и минаха две седмици, ще се оплакваме и два пъти по 600, ако решим). Но щом няма никакъв коментар в профила ми, а тук се коментират грешките на всеки индивидуално, взех решение да пиша и аз. Приемам това за стена за оплакване и имам право да го правя, като потребител. Не задължавам никой, необвързан с моя случай, да ми отговаря. И точно, оплаквайки се - можем да променим нещо, а не, когато си мълчим, така е и в живота ;-) 

1
Gabriela_banova avatar Gabriela_banova 12 Точки

Въпрос на гледна точка :-)

1
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Поздрави за екипа (y) , за решението да счетат процедурите за верни according to новите ми точки.

Само ако може да провери някой защо на 17та(т.е. последната от s3) нямам точки понеже аз я copy/paste и ми даде 100. 

0
04/11/2016 15:02:33
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.