Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Reath avatar Reath 188 Точки

[Problem] Страниците на сайта не излизат както трябва на iPhone

Здравейте!
 Искам да съобщя за проблем, който изниква когато разглеждам сайта на iPhone 4S (960 x 640). Сайта изглежда по следния начин:

SoftUni bug
SoftUni bug pic2Както се вижда от снимките, менюто, което трябва да ми се показва когато натисна трите линийки си ми е показано по default и не мога да го скрия, което пречи да цъкам на неща под менюто.

Тагове:
koleto_pz avatar koleto_pz 28 Точки

С нексус 4 е същата работа, което не е учудващо :)

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей, знаем за проблема и вече работим по отстраняватнето му. Благодарим за обратната връзка! За в бъдеще съветвам подобни неща да се докладват в обратната връзка или на мейла, няма нужда от спам във форума. Няма кой от форума да ти помогне за това. Поздрави!

1
Reath avatar Reath 188 Точки
Пуснах го във форума, за да други хора пуснат feedback дали имат този проблем, или проблема е само при тази резолюция, за да не получите 100 мейла свързани с този проблем, не за друго. Ще знам за следващия път! Поздрави, Ивелин Кирилов!
0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, разбирам те и както вече казах, оценяваме feedback-а от нашите студенти и потребители, но в случая проблема е в responsive design-а и е нормално на мобилните устройства и таблетите да се получава така. :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.