Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
ViValDam avatar ViValDam 16 Точки

BGCoder - Как се въвеждат програмите там ?

Исках, да въведа една задача в БГ Кодер и установих ,че отвореният прозорец няма връзка с Вижуал Студио - опитах се да пиша направо , но буквите ми се разместваха . Има ли функция копи и пейст или някаква връзка със Вижуал Студио ? 

Някой ,да обясни как става въвеждането на задачите там и така ли ще решаваме задачи на изпита или на Вижуал Студиото ?

Тагове:
2
Programming Basics
Tr00peR avatar Tr00peR 569 Точки
Копираш си цялото решение от Visual Strudio и го пействаш в бгкодер. Може и на ръка - дори и с разместени букви ще ти го приеме.
1

Как го копираш ?Аз пробвах с дясна мишка не дава никаква опция за копи и пейст 

Писането на ръка там е мъчение ...

1
mzografski avatar mzografski 189 Точки
Ctrl + C, Ctrl + V :)
3

целият код ли да копирам или само вътре в мейн ?

аз по принцип работя само с мишката (работяна кад - програми и така ми е по-бързо )и съм ужасно боса с клавиатурата 

0
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Здравей :)
Копираш абсолютно целия код да. Най лесният начин е:

Щракаш някъде в кода на visual studio 
ctr + A избираш целия код
ctr + C копираш и
ctr + V в прозореца на BG coder 
Поздрави :)

3
Стана , благодаря Ви и на двамата - ще им пусна едно предложение за едно бутонче копи-пейст за такива като мен - нелюбещи клавишни комбинации !  :)
2
Резултата това в дясно ли е ? И след колко време излиза , че ми казва - просидинг - 
0
Tr00peR avatar Tr00peR 569 Точки
Резултата ти го показва отдолу - имаш едни тикчета и хиксчета кои тестове си минала. Като качиш програмата и цъкнеш събмит почти веднага го смята (освен в изпитни условия като всички качват на куп :)), но трябва да рефрешнеш (ф5), за да ти го покаже.
0