Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

livinglegend avatar livinglegend 0 Точки

Относно свързване на микрофон и лаптоп

От контрол панел промених звука от микрофона ,да се възпроизвежда от колонките на лаптопа, Но се възпроизвежда от вградения микрофон само лаптопа ми е  Toshiba Sattelite L50-B-1VV ? Микрофона е за директно свързане с лапотпа.

0
Общи приказки
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

поздравления :)

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравей, 

Може ли да ми дадеш повече информация за типа микрофон, който ползваш и какво целиш да постигнеш? 

 

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Може ли по-ясно да опишеш какво си направил, какво се е получило и какво искаш да постигнеш.

0
02/11/2016 15:15:21
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Също токо е важно да дадеш информация за софтуера, който използваш.При някои, има локални настройки на ниво софтуер , а не взима предвид настройките на операционната система.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.