Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

arsoman avatar arsoman 419 Точки

Лятна почивка и дати на изпити.

Здравейте, имам въпрос: дали почивката в Софтуни ще е между отделни изпити, или не? Тоест дали първо ще вземем в края на юли следващия изпит или ще е седмицата от 11.08-16.08....Също така може ли предварителен график за курсовете до края на нивото да бъде обявен, разминавания от 2-3-4 дни не са важни?

Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей, ето график:

  • Лятна почивка ще има от 2 до 10 август включително.
  • Изпитите по Web Fundamentals (HTML + CSS) ще са на 6, 7 и 8 юли.
  • JavaScript Basics започва на 9 и 10 юли.
  • Изпитите по JavaScript Basics ще са на 27, 28 и 29 юли, а защитите на екипните работи за курса ще са 30, 31 юли и 1 август (2-3 дни в зависимост от броя на отборите).
  • Следва почивката от 2-10 август.
  • PHP Basics курсът започва на 11 и 12 август. Изпитите ще са в последната седмица на август.
  • Поправителна сесия: to be scheduled. 

 

26
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Сстрахотно е, че изнесохте такова подробно разписание!

0
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Да, наистина голямо БЛАГОДАРЯ за информацията, много е полезна!

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Много полезно инфо:) Вече можем да планираме морето :)

0
daniel_tsonkov avatar daniel_tsonkov 32 Точки

Това с планирането става доста по-рано през годината. Ако си студент или без работа е все тая. Препоръчвам в този случай от въковотството да вземат опит от държавните университети и да си обявят цялата програма за годината още преди да е почнала. А не като сега. Багодарение на това и двете ми отпуски пропадат. Моля да не слагат всичко в последния момент.

0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

При държавните университети знаеш само кога ще са изпитните сесии, но не и датите на самите изпити. Те се разбират към края. И тук е така. Знаеш колко време продължава всеки курс, знаеш и че след него имаш изпит. Сега даже знаеш и конкретните дати, а това идва в плюс в сравнение на държавните университет.

 

0
Desso avatar Desso 146 Точки

Тази тема в момента има:

-736 votes
454 views

как е възможно това...? Всеки, който е видял темата, е цъкал по 2 минуса ли...

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Понякога се бъгват така някои теми.

Не знам от какво е следствие този бъг, навярно от екипа скоро би трябвало да го оправят.

0
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Линка не работи!

0
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

Здравейте искам да попитам за изпитите по JS все още ли остават същите дати ( 27,28,29 юли ) ? Струва ми се че много малко време остава.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.