Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

smallblind avatar smallblind 0 Точки

Изпит Основи на програмирането 20.11.2016

Видях , че на 20 .11.16 приемния изпит започва от 10.00 и от 14.00 , като наи вероятно и залите са различни . Много бих бил благодарен на някой за малко хелп , от къде да разбера в коя зала съм и от колко часа :)Платил съм с ранно заплащане и имам само един номер на плащането с който не съм сигурен , че е достатъчен за изпита , но дано бъркам :)
 

0
Programming Basics
bedamusa avatar bedamusa 8 Точки

До колкото знам ще попучим писма кой кога трябва да се яви но дали е този начина ще кажат тези които са го минали или от ръководството

0
morski77 avatar morski77 137 Точки

Няколко дена преди изпита,най-вероятно в началото на другата седмица ще получиш горе  като си отвориш профила поле оцветено в жълто,което ще те предупреждава ,че трябва да се запишеш за изпит.

Съответно ще можеш да си избереш час и зала,с настолен компютър или с твой лаптоп,мисля само мястото не можеш.

И това е в общи линии.

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Здравейте, ако сте се записали за изпита, когато наближи времето за изпит - 20.11 - ще получите мейл от СофтУни за избор на зала и др. важен въпрос - дали желаете да ползвате компютър - ако да - от СофтУни ще ви осигурят такъв, а ако не - вие ще трябва да си носите лаптоп

0
morski77 avatar morski77 137 Точки

Мейла ще го получите след като направите избора,който описах по-горе и в него вече ще бъде указано дата,час,коя зала и на кое място сте.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.