Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NightFer avatar NightFer 0 Точки

Относно изпита.

Здравейте.

 

Понеже съм нов в СофтУни и не са ми ясни много неща за дейностите, имам питане относно изпита. Платих си още в началото за изпита като ми генерира код и всичко както трябваше, платих си по банков път и ми изчезна в самия курс да си платя за него. Та като погледна в графата Предстоящи Изпити, там няма нищо.

Та въпроса ми е, в тази графа трябва ли да има нещо? Понеже съм си платил вече и за изпита ще ме докарат сутринта преди него (понеже не живея в София) да не вземе да стане някакъв проблем.

Тагове:
0
Unity for Mobile
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки
Best Answer

Когато останат няколко дни до изпита, ще получиш покана за избор на зала и ще ти бъде назначено място.
Когато си записан със зала и място, ще ти се появи и съдържание в "Предстоящи изпити".
Поканата ще се визуализира и при логване в сайта на СофтУни.

Успех! :-)

0
09/11/2016 07:56:55
NightFer avatar NightFer 0 Точки

Благодаря за отговора и бързата реакция. Не съм запознат с процедурите и за това попитах направо тук :)

0
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Точно за това е този форум.:-)
Да се питаме и да си отговаряме, да се подкрепяме и да си помагаме! :-)

0
skinwalker avatar skinwalker 21 Точки

Влез в профила си и после натисни "Плащания", ако там пише Успешно, значи всичко е наред. И на мен не ми излизаше изпита за programming basics в календара.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.