Loading...
morski77 avatar morski77 137 Точки

Като гледам параметрите и цената са почти едни и същи.

Аз лично не бих си купил лаптоп HP или Тошиба.

Преди време бях решил да си купувам Асус,но се появи Леново с много добри параметри и цена - взех си него и съм доволен.

 

0
nikoivo avatar nikoivo 0 Точки

Здравей,

И двата лаптопа са базирани на най-слабата платформа на Интел, а именно N****. Преди време тази платформа се подвизаваше под името Atom.

Core i3 процесор е минумума за приличен лаптоп. Като пример виж този модел:

http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-hp-250-g4-p5s89es.html

0
13/11/2016 20:49:53
vancho avatar vancho 430 Точки

Само не разбрах какво имаш против TOSHIBA. Аз пък бих казал, че имат най-добрите гаранционни условия на пазара. A що се отнася до Sony, Acer, HP или ... всичко вътре е едно и също... INTEL или AMD. Много обичам такива дето говорят за марки... ела и ги виж в сервиза от всички има и много от тези дето си мислите че са марки... Най-важното при избора не е марката, а гаранцията... УСПЕХ (относно TOSHIBA имам 2, различни модела на 2 години и малко и са перфектни)

1
14/11/2016 09:21:58
morski77 avatar morski77 137 Точки

Най - добрите гаранционни условия сигурно имат,но има и по-голям шанс  се развалят.Поне два пъти съм виждал дефектни преди да направят година,а то така като стане не ме топли толкова много,че е в гаранция.

А тези марки,които си изброил също не бих си взел и си прав- те частите им вече са почти едни същи само логото и донякъде дизайна им са  различават,както стана при повечето техника.

Въпрос на предпочитания и късмет - аз просто си казвам моите,човека това и пита.

 

0
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

HP не. Имат огромен проблем с охлаждането и на мен ми гръмна харда. Говоря за преди 5-6 години.

0
vancho avatar vancho 430 Точки

И какво...това да не ти е критерии да отхвърлиш тази марка. Аз не съм защитник на HP. Ама поне се аргументирай правилно. Аз като спукам гума на колата, не казвам не си купувай такава гума, нали. Аз HP марка хард дискове незнам да има... Същият модел като твоя изгорял може да изгори и на Sony, Asus, Acer, Toshiba и на всички марки на които е поставен.

1
14/11/2016 16:02:06
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.