Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zhivkovasilev avatar zhivkovasilev 0 Точки

Няколко въпроса за проекта

Здравейте,

Избрал съм индивидуална форма за изработка на проекта, тъй като в момента на работа правя нещо като портал за нашия отдел.

В момента правя съответния сайт на C#(ASP.NET)/JavaScript и HTML/CSS мислех си дали няма да мога да го ползвам като проект, но за да съм сигурен, че мога трябва да получа отговор на няколко въпроса :) та..

Имам следните въпроси:

1) Задължително ли е да има регистрация/логин или може да се ползва разпознаването на Уиндоус юзъра?

2) Мога ли да ползвам CSS библиотека от рода на http://purecss.io/

3) Проектите остават ли за съхранение при вас? Ако да не мога да оставя фирмената база данни :)

4) Нужно ли да да има блогърски елемент или може да е друг тип информация (в момента попълвам база данни (SQL) но не с блогърски неща :))

 

Мерси предварително!
 

Тагове:
DStefanow avatar DStefanow 112 Точки

Идеята на проекта е и да бъде общодостъпен в сайт като GitHub или някой друг подобен за отворен код, така че не е много препоръчително да ползваш някаква конфиденциална информация, ако ще използваш фирмена база. Доколкото знам и login формата е задължителна, а ограничение за библиотеките за CSS и JavaScript няма, стига да се използват само посочения framework в заданието.

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Ако прочетеш заданието за проекта, ще си отговориш на въпросите.

0
14/11/2016 07:11:55
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.