Стартирай своята ИТ кариера, започни с безплатен курс!
Loading...
+ Нов въпрос
zhivkovasilev avatar zhivkovasilev 0 Точки

Няколко въпроса за проекта

Здравейте,

Избрал съм индивидуална форма за изработка на проекта, тъй като в момента на работа правя нещо като портал за нашия отдел.

В момента правя съответния сайт на C#(ASP.NET)/JavaScript и HTML/CSS мислех си дали няма да мога да го ползвам като проект, но за да съм сигурен, че мога трябва да получа отговор на няколко въпроса :) та..

Имам следните въпроси:

1) Задължително ли е да има регистрация/логин или може да се ползва разпознаването на Уиндоус юзъра?

2) Мога ли да ползвам CSS библиотека от рода на http://purecss.io/

3) Проектите остават ли за съхранение при вас? Ако да не мога да оставя фирмената база данни :)

4) Нужно ли да да има блогърски елемент или може да е друг тип информация (в момента попълвам база данни (SQL) но не с блогърски неща :))

Мерси предварително!

Тагове:
DStefanow avatar DStefanow 112 Точки

Идеята на проекта е и да бъде общодостъпен в сайт като GitHub или някой друг подобен за отворен код, така че не е много препоръчително да ползваш някаква конфиденциална информация, ако ще използваш фирмена база. Доколкото знам и login формата е задължителна, а ограничение за библиотеките за CSS и JavaScript няма, стига да се използват само посочения framework в заданието.

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 454 Точки

Ако прочетеш заданието за проекта, ще си отговориш на въпросите.

0
14/11/2016 07:11:55