Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RosenPetrov avatar RosenPetrov 0 Точки

Плащането ми е отразено, но все още не съм записан за предстоящите курсове

Здравейте,

Преди 2 дни заплатих таксата за онлайн обучние от 480лв. В системата виждам, че плащането ми е успешно, но същевременно получавам червен нотификейшън, който ме приканва да заплатя. Когато се опитам да се запиша за следващия курс, системате отново ме препраща към страница за плащане..

Мога ли да разчитем, че системата ще ме запише автоматично за предстоящите курсове и кога ще се случи това?

Също така, ще е много хубаво, ако тези нотификейшъни не се показват на вече заплатили хора.

Благодаря! 

Тагове:
1
SoftUni Digital 16/11/2016 18:24:41
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Съобщението се показва на всички, тъй като още работим по автоматичното му скриване от софтуерна страна на нещата..

Всеки, който е заплатил ще бъде записан в обучението преди неговото стартиране, но след края на срокът за заплащане. Няма причина за притеснения щом плащането ви е прието :) 

Благодарим ви за вашия избор и се извиняваме за временното неудобство!

0
vigorsi avatar vigorsi 0 Точки

@gdurankiev, Здравейте!

Ако правилно сме разбрали: всички, които са записали цялостната програма (и разбира се подразбира се, че са заплатили) трябва от утре да виждат курса си по Content Marketing като активен. Така ли?

Доколкото си спомням срокът за заплащане - крайният - беше 28.11.2016г (освен ако няма промяна)

Ако има промяна моля да ни уведомите!

Възползвам се от случая да задам още няколко важни въпроса:

1. Ще има ли отделна fb groupa за хората записали цялата програма (лично аз не държа да е отделна, но тъй като така беше казано!) За мен примерно е важно да не изпускам информация! 

2. Възможно ли е всички email-и, който ни изпращате, да бъдат публикувани и във Facebook groupa-та?

Считам, че е разумно и полезно за всички, защото се е случвало да не получаваме emaili-те Ви. Така поне ще си сверяваме часовника от групата. 

Благодарности в аванс за отговорите!

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте,

Всеки успешно заплатил ще види промяната след като всички плащания приключат (днес) и преди началото на курса. В периода от днес до началото на обучението, всички успешно заплатили ще бъдат записани в него от нас. 

Относно допълнителните въпроси:

1. Отделни групи ще бъдат създавани за обученията, както беше обещано. 

2. Всеки мейл, който съдържа информация от особена важност за обучението ще се поства в групата, както правим и досега. 

Пожелавам ви успех!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.