Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakko2223 avatar nakko2223 15 Точки

[Useful Info] Да си направим code snippet във Visual Studio и друго

Здравейте, днес ще се опитам да обясня какво е това placeholder и защо ми е, какво е конкатенация(долепване) на стрингове и защо може да ни е полезно. Накрая ще се опитаме да си направим code snippet за да можем по бързо да пишем програмите си. Надявам се да съм бил полезен.

Ето и видеото:  https://www.youtube.com/watch?v=iS68ZHNyWps&feature=youtu.be

Ако имате въпроси пишете, очаквам ви!

2
Programming Basics
TheWild avatar TheWild 17 Точки
Best Answer

Здравей, материала който си направил е достъпен дори за прохождащите в програмирането, продължавай само така. Очаквам следващите видеа :)

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Вече има такава тема за снипети.!

-1
vancho avatar vancho 430 Точки

Ето я темата и не си я писал ти, защото е от преди 2 години, а се вижда че не си ти! Само не ме изкарвай невеж!

https://softuni.bg/forum/questions/details/114

-3
16/11/2016 23:45:59
vancho avatar vancho 430 Точки

Между врат и шия, ти правиш ли разлика?

-4
17/11/2016 09:50:58
vancho avatar vancho 430 Точки

Ей ... само ти може да ми нацъкаш минуси на всички теми, въпроси и коментари.

-1
17/11/2016 09:44:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.