Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Visual Studio Default настройки

Здравейте,

 

Не знам как успях, но обърках настройките на Вижуал студио и сега ми е супер неудобно. Как да му възстановя първоначалните настройки? Пробвах да преинсталирам, но очевидно си помни тези, които не трябва.

Тагове:
0
Programming Basics
lets_c0de_247 avatar lets_c0de_247 9 Точки

Току-що и аз рестартирах настройките на Студиото тъй като конзолата ми изкарваше празен ред и Press any key to continue каквото и да подам.

0
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Подозирам, че компилираш друг проект, затова пробвай следното: дай десен бутон на solution-a и на properties чекни Current selection. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.