Loading...
dancheff avatar dancheff 2 Точки

Да, ако може да качите видеото от монитора, ако има такова. Това качество е ужасно.

1
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Би било също така много добре ако лекторът качи списък с командите, които използва в лекцията + кратко описание за да почнем да свикваме с тях и за да си ги преглеждаме. С една дума -> cheatsheet.

Благодаря

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Като гледах, водещият не пусна програма за запис на десктопа (ако сте били наблюдателни). Така, че според мен е само статичната камера. Виждат се горе-долу командите, ама звука не е много добър. Също така и липсва презентацията.

1
20/11/2016 12:30:10
vaskosmihaylov avatar vaskosmihaylov 1 Точки

Напълно съм съгласен видеото е с много лошо качество. Ако може за в бъдеще да се изпозва камерата на десктопа ще бъдем наистина благодарни.

0
antonvalkov avatar antonvalkov 0 Точки

Видеата продалжават да бъдат с много лошо качество и звук!

0
jimmytoo11 avatar jimmytoo11 1 Точки

Определено качеството не е добро и бих искал и аз да се качва за напред видео от монитора,все пак курса е ориентиран главно с писане на конзола и при това качество онлайн курса до голяма степен се обезмисля ако не може да видиш какво се пише там.

1
21/11/2016 14:14:04
vancho avatar vancho 430 Точки

Ами лектора трябваше да качи заявките във файл, ама и тях ги няма (това не е проблема). Имаме право да се откажем от курса до третата лекция и да ни върнат парите, ако не се лъжа. Ако и следващата лекция е така, обмислям този вариант.

3
21/11/2016 13:59:13
GattaNegra avatar GattaNegra 1 Точки

А домашно дали ще има, понеже още нищо не се е появило, а е понеделник?

0
Miroslav01 avatar Miroslav01 15 Точки

Току що видях, че има видео и само от екрана + pdf файл с резюме от лекцията. Мисля си че има какво се желае от към звука обаче. Доста се напрягам, за да разбера/чуя какво се казва в някои моменти.

0
kirilvas avatar kirilvas 11 Точки

Много несериозно отношение към учащите - последния половин час от видеото, което трябва да показва само екрана показва кадри от камерата....мъчна работа

0
bsdimer avatar bsdimer 1 Точки

Здравейте,

видеото ще бъде презаписано и ще се използва нов софтуер за запис, за да не се случват подобни проблеми.

Извинявам се още един път

1
kirilvas avatar kirilvas 11 Точки

Здравейте, в момента при опит за сваляне на презентацията от втора лекция дава съобщение за грешка: 

"Файлът не съществува или имаше проблем със свалянето му... Моля, опитайте по-късно."

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Поради технически проблеми в лекторския лаптоп, ще се наложи видеото от екрана да бъде презаписано. За целта, неговото предоставяне ще бъде забавено до края на седмицата. 

Извиняваме се за неудобството и ви благодарим за търпението предварително!

0
Itsko avatar Itsko 6 Точки

Здравейте,

Имам въпроси относно изпита. Предстоящия изпит върху Debian и нейната файлова система ще състой ? Тест с затворени въпроси a,b,c и т.н. ? Тест с реални практически задачи?

0
bsdimer avatar bsdimer 1 Точки

Тест и практическа задача с коефициент 60/40 в полза на практическата задача

0
kirilvas avatar kirilvas 11 Точки

Дали някой добър знаещ човек не иска да ми погледне първото домашно, което е готово, но разбира се беше пропуснат крайния срок с 1 ден? Идеята ми е да разбера дали съм се справил.

Условия на домашното тук:

https://drive.google.com/file/d/0BwojZoIhzuR-UzIza2xnRlF0MHc/view?usp=sharing

Отговорът на домашното тук:

https://drive.google.com/file/d/0BwojZoIhzuR-Z3VycGplWVI5ZTQ/view?usp=sharing

Благодаря!!!

 

 

 

0
29/12/2016 20:18:48
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Как ви се струва курса колеги? Според мен не е подходящ за начинаещи, както пише в описанието и доста термини са ми чужди. Надявах се да понауча нещо, но за сега не ми се отдава. Търся в момента някакви странични ресурси който да са ми от полза, да навляза по-бързо в нещата. Така или иначе вече е късно за отказване, пък и имам голямо желание да науча поне малко Линукс.

0
Itsko avatar Itsko 6 Точки

Здрасти,

Изпрати ми email, да ти изпратя малко ресурси за Linux. Според мен трябва да прочетеш и малко теория за Linux.

2
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Здравей, noka@abv.bg ми е мейла. Благодаря предварително за ресурсите.

0
HristoSpasov avatar HristoSpasov 36 Точки

Привет и от мен. Да си кажа честно за първи път "бутам" линукс и ми е малко тегаво, та и аз бих се възползвал от малко теория за съвсем начинаещи, ако не е проблем. Поща: hts_arenabg@yahoo.com

Мерси.

0
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

и това може да ти е от полза, но е с пари

https://www.book.store.bg/p166048/ubuntu-bez-tajni-tom-1-dvd-matiu-helmke.html

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.