Loading...
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Пиши на екипа на softun: info@softuni.bg и проверявай google docs кога ще ви разпределят автоматично.

1
30/11/2016 13:29:47
km3to avatar km3to 4 Точки

Благодаря за инфо-то.

0
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

Може и да отвориш профила си, и от там в раздел "Отбори" би трябвало да пише с кои хора си в един отбор.

0
VladimirAnaniev avatar VladimirAnaniev 54 Точки

Получи ли някаква информация за отборите?

И аз съм онлайн и не съм посочил отбор и още чакам, а времето намалява...

0
km3to avatar km3to 4 Точки

Все още нищо ... 

0
angels82 avatar angels82 32 Точки

И аз се присъединявам - онлайн съм и засега не съм разпределен, поне в профила ми няма инфо

0
tedinoji avatar tedinoji 5 Точки

Колега, в един отбор сме.

Нямаш информация в профила, затова докато излязат отборите в профилите намирането е трудно. Пиши ми, за да се разберем за проекта.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.