Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IPetrov007 avatar IPetrov007 19 Точки

console application in VS

Реших да изкарам курса и на C#, но имам следния проблем. При инсталирано VS 2015 community,опитвам - new project - installed - не виждам възможност за избор на console application. Избора е само 3-4 други варианти. Предполагам че не ми е инсталирано нещо, но незнам какво(нямам админ достъп до компа и не съм го инсталирал аз). Ако може да ме орентирате какво да търся от админите ще съм благодарен!

Тагове:
0
Programming Basics
StefkaVasileva avatar StefkaVasileva 250 Точки

 Опитай  Installed ---> Templates ---> Visual C#,  в дясно трабва да се появи Console Application.

1
IPetrov007 avatar IPetrov007 19 Точки

няма го. Някакви идеи как да се инсталира?

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Сигурен ли си, че отваряш точно Visual Studio 2015, а не някоя друга програма /случвало се е хора да отварят Blend for Visual Studio и да се чудят къде са им темплейтите/?

0
30/11/2016 21:52:18
IPetrov007 avatar IPetrov007 19 Точки

утре ще проверя какво точно са ми инсталирали - на служебния компютър ми е. Сега си гледам лаптопа и всичко е ок. Какво е "Blend for VS"?

0
IPetrov007 avatar IPetrov007 19 Точки

За мое огромно съжаление, установих че всичко си е наред с инсталацията и нещата са такива, каквито трябва. Вероятно съм отворил       Blend -а и това ме е вкарало в този фимл... Снощи прекарах поне 4 часа в четене по форумите.... Затова човек не трябва да се впуска в новости, когато е в края на работноя ден и е супер изморен!!!

Още веднъж ви поднасям извиненията си и ви благодаря за положените усилия по моя "проблем"!

🙂

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.