Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vesso_sg avatar vesso_sg 2 Точки

Проблем с базата данни при С# Blog Basic Functionality

Здравейте,

 опитвайки се да изпълня указанията за създаване на Blog стигнах до стр.15, където трябва да се регистрира потребител и след това да се види базата данни в директорията App_Data. Тази директория при мен е празна и нормално получавам грешка, когато се опитвам да регистрирам потребител. Някой може ли да ми каже какво трябва да си добавя така, че да мога да продължа?

Тагове:
iludart avatar iludart Trainer 14 Точки

Здравей, вероятно има проблем с MSSQL Server LocalDB. В инстанцията на курса, качих два файла със стъпки за инсталация на MSSQL Server. Единият е за по-по стари верси (Win XP/7), другия за по-новите (8/10). Изпълни стъпките във файла, който ти е нужен на теб и проблема би трябвало да се оправи. 

Поздрави

0
vesso_sg avatar vesso_sg 2 Точки

Благодаря това ще свърши работа!

0
mirmeleon avatar mirmeleon 34 Точки

Здравей,

понякога, за да видиш някои файлове трябва да се натисне бутона Show All Files в Solution Explorera. При мен това беше проблема.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.