Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

batalizator avatar batalizator 1 Точки

Записване на приятел за курс Programming Basics - м. декември

Здравейте! Споменах на колега за курса, който започва другата седмица, и той също пожела да се запише за същия, за да ходим заедно. 

След регистрацията и кандидатстване, получи мейл, в който пише, че курсът започва през Януари, а след това получи 3 мейла, в които се споменава курса през Декември. 

Може ли някой от админите да провери дали е възможно той да бъде записан за същия курс като мен, за да посещаваме заедно от другата седмица? Аз съм записан за:

Programming Basics - декември 2016 10/12/2016 19/03/2017 Неделя 18:00

Потребителското име на колегата е viktor_mitrev, моето го виждате :) 

Също искаме и двамата още сега да заплатим таксата за изпит. Как да стане това (аз в моя профил не виждам опция плащане, може ли разяснения)? 

Имате ли телефон за връзка??

Благодаря! 

 

0
Programming Basics
VladimirAnaniev avatar VladimirAnaniev 54 Точки
Best Answer

https://softuni.bg/contacts

Тук можеш да видиш телефон и имейл за връзка със Софтуни.

Успех с курса!

0
batalizator avatar batalizator 1 Точки

Благодаря! Обадихме се и решихме нещата :) 

 

Поздрави! 

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Предстои ви да получите мейли да одобрението си :) 

 

-1
MartinaLaleva avatar MartinaLaleva 0 Точки

Здравейте, 

има ли възможност за записване днес (за онлайн обучение)? Звъннах по телефона, но ми казаха, че е невъзможно да бъде включен човек за групата, стартираща другата седмица. Ще съм много благодарна, ако има начин това да се случи. 

Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.