Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Какво имаш предвид под интензивна и разширена? Формите на обучение са присъствено и онлайн по принцип. Разясни ми малко въпроса си.

0
StefkaVasileva avatar StefkaVasileva 250 Точки

Мисля че става въпрос за имейла,  които получихме след успешно минаване на изпита по Programming Basics, в този имейла се посочва, че можем да изберем между тези две форми, който според мен се отнасят за стундентите в присъствена форма. Това е от имейла:

За модула ще бъдат сформирани две групи, като ще имаш възможност да избереш коя група да посещаваш по време на модула. Групите са:

  • Интензивна: лекциите ще се провеждат всеки понеделник и сряда от 14:00 до 18:00 часа, а упражненията - всеки вторник и четвъртък от 18:00 до 22:00 часа.
  • Разширена: лекциите ще се провеждат всеки вторник от 10:00 до 14:00 часа, а упражненията - всяка събота и неделя от 10:00 до 14:00 часа.

 

0
copyist avatar copyist 2 Точки

От информацията по - горе става ясно, че се планира възможност на работещи хора да ходят на упражнения. Прилича на така наречената "удължена редовна" форма на обучение, каквато например има в Колежа към Техническия Университет в Ботевград. Там се набляга на ходенето на училище в събота и неделя + допълнителни очни занятия, както при официалното задочно обучение. Идеята и тук да се привлекат повече работещи хора изглежда добра. Очакваме официална информация. 

2
03/12/2016 17:06:41
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Ами то е ясно тогава каква е разликата. В интензивната форма има 2 лекции седмично с 2 упражнения, а в разширената има една лекция с 2 упражения (събота и неделя). Разликата ще е в продължителността на обучението. В преподаването не мисля, че ще има разлика или в изискванията за завършване.

0
dreemsuncho avatar dreemsuncho 9 Точки

Здравейте:

Също така аз не разбрах точно как се определя в коя група си, то хубаво пипе в имейла че има две групи, но никъде не ти показва как да си избереш такава.

0
IvelinTenev avatar IvelinTenev 51 Точки

Информация за актуалния учебен план - Софтуни 3.0, може да намерите на следните линкове:

https://softuni.bg/blog/softuni-3-0

https://softuni.bg/trainings/resources/video/8001/video-softuni-3-0-introduction-svetlin-nakov-java-fundamentals-march-2016

Не съм сигурен доколко имейлите, които сте получили, съдържат актуална информация.

От опит мога да кажа, че разписанията на курсовете са доста динамични и за работещ студент като мен, онлайн формата на обучение е по-подходяща.

Поздрави,

Ивелин Тенев

0
RadinaToteva avatar RadinaToteva 90 Точки

Здравей,

Доколкото съм запозната в интензивната форма се изучават формално и двата курса: Programming Fundamentals и Software Technologies, затова и часовете са повече. В разширената се изучава само Programming Fundamentals, но в дълбочина. Ако нямаш много добра оценка от Pramming Basics e по-добре да запишеш разширената форма на обучение smiley.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.