Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

lowest prices in cities (objects and assoc arrays LAB)

Здравейте. Днес решавах задачата Lowest prices in cities от Objects and assoc arrays LAB. В нея пише "As output you must print each product with its lowest price and the town at which the product is sold at that price" при което като я написах, в judge-a ми пише очакван изход Audi -> 100000 (Sofia City) и моя изход - Audi -> 1000 (Mexico City). Нали иска най-ниската цена? ! Да не би да иска най-ниската цена за всеки град? Ето ми го кода http://pastebin.com/cASgLiKg

Тагове:
0
Module: JS Advanced 04/12/2016 20:53:56
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки

Когато продукт в град се появи повторно, трябва да замениш стария.

0
worminer avatar worminer 104 Точки

Здравей,

Ако не си намерил решение все още дай линк към самата задача за да вудун за йайви става въпрос..

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.