Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

g_todorov avatar g_todorov 106 Точки

Настройка на VS2015 (въпрос)

Колеги здравейте,

някой може ли да ми напише откъде да си настроя VS2015, така че да ми точкува мислените линии между отваряща и затваряща къдрава скоба на една конструкция. Такава опция помага да се ориентирам правилно, в коя конструкция кодя, особено като кодя във вложени цили отвреме навреме греша в кой от 2-та цикъла пиша Console.WriteLine();

Мерси предварително за отделеното време!  

Тагове:
0
Programming Basics
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Здравей,

Това за което питаш е допулнителен плъгин към VS. Този който аз ползвам се казва Indent Guides. 

Как става добавянето:

1. От менюто Tools избираш  => Extensions and Updates

2. В новопоявилия се прозорец от ляво избираш Online и в горния десен ъгъл имаш търсачка ...

3. Пишеш Indent Guides => Download ... Инсталираш и след това РЕСТАРТИРАШ VS.

4. Честито ... вече имаш точици :)

Успех

 

0
g_todorov avatar g_todorov 106 Точки

Благодаря много за бързия и точен отговор!

Ще си направя един AcronisSystemImageBackUp преди да сложа тоя плъгин с ъпдейт по обясними причини

за моя случай конкретно :)))

0
kapkin avatar kapkin 36 Точки

Здравей, 

това е приставка към VS2015 - Ident Guides. Eто ЛИНК . Сваляш, рънваш и при стартиране на VS абзаците вече са "точкувани" :)

 

0
19/01/2017 18:57:10
g_todorov avatar g_todorov 106 Точки

Благодаря за бързия и точен отговор!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.