Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

astew avatar astew 0 Точки

Project defence

Здравейте хора, въпросът ми е, какви точно са изискванията за направата на този "блог-проект"(има ли изобчщо някакви изисквания или важното е накрая да имам готов проект). Аз съм онлайн и гледайки лекциите, лекторите показват как да се направи по начин различен от този, по който аз мислех да го направя.

Тагове:
0
Fundamentals Module
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки
Best Answer

Имаш изискванията най-отгоре в ресурсите. И все пак са примерни - би трябвало да няма значение дали ще го направиш по начина, по който показваха в лекциите или по твой си начин. Единственото което има значение е да имаш необходимия според изискванията брой страници, таблици, връзки м/у тях и минимално покриваща изискванията функционалност... Разбира се колкото повече - толкова повече, но сме свободни да си избираме какъв да е проекта (блог, форум, галерия, музикален каталог и т.н.), какво да има в него и на каква технология да го правим

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Май само аз ще бъда със система за чат.
Предполагам, че за Mongodb изискването е за брой collections, а не tables.

Интересно ми е как се броят и view-тата. В папка views имам 5 view-та, но реално като темплейти на апликейшъна са 2, защото едно view e extension на друго.

1
11/12/2016 00:26:42
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.