Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vesso_sg avatar vesso_sg 2 Точки

Имаме ли право на помощ от ментор при разработването на проекта по Software Technologies дел.2016 ?

Въпросът ми е повече към преподавателите в курса. Записан съм онлайн и съм се спрял на C# като среда за разработка на проекта.

Избрах да работя сам в създаването на web blog. Би било полезно обаче ако има с кого да се консултирам по проблемите, защото често ми се случва изпълнявайки стъпките от текстовите файлове при build на проекта да възникват грешки и да не мога да разбера къде точно греша. Идеално би било ако мога да се обърна към конкретен човек вместо да пиша във форума.

0
Fundamentals Module
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

Мисля, че ментори има само на Basics, а не TechModule. Може би имаш предвид асистентите в залите. Те помагат, но на място при упражнения. Затова и ги има и е запазена зала и отделен персонал - за да може да идвате на място и да получавате помощ и да ви се отговаря на въпросите. Като студент в онлайн форма ти нямаш достъп до залата и право да идваш, НО можеш да питаш във форума ако имаш конкретен въпрос или да се свържеш с някого и да го питаш него. До колкото виждам има една група във фейсбук 

https://www.facebook.com/groups/564490927087148/ и мисля, че е за твоя курс ( щом сега защитаваш значи си почнал септември ако не се лъжа) и там можеш да задаваш въпроси и да се свързваш с други програмисти. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.