Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

C#-относно за Solution и Project-ите

Добър вечер на всички. Искам да Ви попитам понеже съм създал в един solution два projecta и като изпълня вторият ми излизат неща от вторият-някой да знае как се оправя и къде се бута това нещо?

Тагове:
0
C# OOP Basics
NonaG avatar NonaG 111 Точки

Здравей!

Във Visual Studio отгоре намери Tools , след това: Options - Projects and Solutions - Build and Run - там слагаш отметка на "For new solutions use the currently selected project".

Друг вариант е, както си отворил конкретното solution, да отидеш на solution explorer (трябва да го имаш отворен в прозорец отстрани, ако не - отваряш го с View - Solution Explorer). После с десен бутон върху името на конкретния Solution (не върху проектите) избираш Properties - Current Selection.

При първия вариант променяш опциите на самото вижуъл студио и от тук нататък се изпълнява този файл, където ти е курсорът. Във втория вариант променяш опциите само на конкретния сълюшън, т.е. ще важи само за файловете в него и при всеки създаден нов сълюшън ще трябва си задаваш настройките наново.

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Ок, мерси много за информацията!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.