Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

biser_atanasov avatar biser_atanasov 7 Точки

Редовно обучение, Видео проектори, Локална мрежа

    Няма ли да бъде чудесно, ако освен двете видео пана в залата,

може да се споделя в локалната мрежа и екрана на преподавателя?!

   Така всеки ще може да вижда в прозорец или на цял екран лекцията,

на собственото си ПЦ.

Тагове:
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки
Best Answer

Промените от този сорт не са нищо просто, но би се радвал да знаеш, че вече са планирани. Пове инфо ТУК.

0
biser_atanasov avatar biser_atanasov 7 Точки

Поздравления, ще бъде чудесно!

Пропуснал съм да прочета за този проект.

Но, все пак, преди да се пусне, би могло да се използва нещо като

AnyDesk, например /Между 2 компа върви добре, при 200 N/A /.

:)

0
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

да, и според мен ще е много добре да се направи такова нещо.

като допълнение мисля че ще е добре да се добави и опция "Въпрос" и като го натиснеш микрофона на лаптопа да ти се включи (разбира се след като лектора позвопи пак дигитал от неговия си лаптоп) и ти да можеш да питаш това което искаш + всички в залата да го чуят.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.