Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kriss22Ivanoff avatar Kriss22Ivanoff 15 Точки

IntelliJ IDEA Community 2016

Здравейте,

Имам следният проблем със IntelliJ IDEA Community 2016:

При стартиране на програмата със [Ctrl+Shift+F10] ми излиза следната грешка https://gyazo.com/6b1bc1decc30ba58f71b175307523a36

Инсталирал съм  Java SE Development Kit 8u112, опитах няколко пъти и отново ми дава този ерор https://gyazo.com/2b772f10eea93c3ed6c7199ba0cba9d0

 

 

0
Module: Java Advanced 14/12/2016 21:15:49
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Здравей,

Println се пише с малки букви ->  System.out.println("Hello Java");

0
Kriss22Ivanoff avatar Kriss22Ivanoff 15 Точки

Благодаря много колега!!! Тръгна smiley

0
svetulia avatar svetulia 1 Точки

Здравейте!

Не ми тръгва програма IntelliJ IDEA. Инсталирах я. Никога не съм работила със нея. Написах първото домашно, но ми иска някакви настройки на SDK. Може би наистина е супер просто, но никога не съм работила с Java. Явно първото домашно се проваля. Ако някой има някаква идея и решение, моля помогнете.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.