Loading...
dimgog avatar dimgog 2 Точки

Относно провеждането на изпита на 19 март за курса Programming Basics

Здравейте

От декемврийската група по Programming Basics съм. Интересува ме началния (на започване) и крайния час на изпита на 19 март 2017 г. и къде точно се провежда. Вечерта на този ден трябва да ми е свободна.

Тагове:
0
Programming Basics
KristinaD avatar KristinaD 13 Точки
Best Answer

Ще получиш имейл с избор на часовете и залата предварително, така, че да можеш да си избереш кога ти е най - удобно. Изпита се провежда в самата сграда на СофтУни.

0
16/12/2016 15:24:15
Polly_GPC avatar Polly_GPC 0 Точки

A online variant ima li? (izvinqvam se za latinicata, no v momenta nqmam druga opciq)

0
Martin.T avatar Martin.T 35 Точки

Online форма imposibru само в залите на SoftUni :)

0
Iliev88 avatar Iliev88 39 Точки

Най-вероятно ще има опция да си избереш от 10:00 ч..

0
ambiorix avatar ambiorix 640 Точки

Рано е отсега да се каже. Първо трябва да минат няколко седмици за да се види колко човека ще останат в курса и колко ще изпаднат ако не решават домашни. След това според броя на студентите ще се прецени колко зали и часове ще са нужни.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.