Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vesso_sg avatar vesso_sg 2 Точки

Как онлайн студентите защитават проекта по Software Technoligies?

Качих линк с проекта в страницата на курса, но тази седмица така и не се появи информация как онлайн студентите ще защитават проекта си?

Има ли някаква яснота как ще става записването за защитата, ако искаме да я направим през Skype?

 

0
Fundamentals Module
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки
Best Answer

Няма да има такъв график ... не е и обявявано нещо такова! Желаещите да защитят през скайп е достатъчно да пратят покана към някой от профилите:

softuni.org

softuni.bg

softuni_teamwork

Някой от колегите ще ви отговори и ще се разберете за час. 

Имайте в предвид, че ако няма желаещи колегите ще си тръгнат. 

0
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Включваш се 15мин. преди часа на защитата към скайпа на залата в която си разпределен. Пращаш им покана с информация от кой отбор си и за колко часа, и чакаш да ти пишат(аз съм имал най-много към 90мин. забавяне).

Ето и скайповете, които имам, но не знам кой към коя зала е.

softuni.org

softuni.bg

Когато се включат им споделяш екрана си и почваш да разказваш какво си направил и да отговаряш на въпроси.

1
21/12/2016 03:57:41
Rafael avatar Rafael 6 Точки

значи може по всяко време когато сме свобдони да влезнем и да си защитим проекта ?

а как да разберем в коя зала сме разпределени?

Благодаря предварително 

0
21/12/2016 06:17:51
Martotko avatar Martotko 88 Точки

По принцип трябва да излезе график на отборите с час и зала за защита.

0
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Аз съм бил на 3 защити и винаги имаше график. Сигурно за този курс няма.

0
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Онлайн студентите са като нормалните студенти ,. отиваш и си защитаваш проекта в залата ,. ако нямаш възможност може и по скайп

0
vesso_sg avatar vesso_sg 2 Точки

Аз пуснах заявка по skype в 18ч и не получих никакъв отговор до 19ч. В резултат на това просто се отказах да чакам. Според мен не беше добре разяснена нито процедурата по провеждане на защитита нито самата организация.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.