Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
vesso_sg avatar vesso_sg 2 Точки

Как онлайн студентите защитават проекта по Software Technoligies?

Качих линк с проекта в страницата на курса, но тази седмица така и не се появи информация как онлайн студентите ще защитават проекта си?

Има ли някаква яснота как ще става записването за защитата, ако искаме да я направим през Skype?

0
Fundamentals Module
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan SoftUni Team Trainer 557 Точки
Best Answer

Няма да има такъв график ... не е и обявявано нещо такова! Желаещите да защитят през скайп е достатъчно да пратят покана към някой от профилите:

softuni.org

softuni.bg

softuni_teamwork

Някой от колегите ще ви отговори и ще се разберете за час. 

Имайте в предвид, че ако няма желаещи колегите ще си тръгнат. 

0
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Включваш се 15мин. преди часа на защитата към скайпа на залата в която си разпределен. Пращаш им покана с информация от кой отбор си и за колко часа, и чакаш да ти пишат(аз съм имал най-много към 90мин. забавяне).

Ето и скайповете, които имам, но не знам кой към коя зала е.

softuni.org

softuni.bg

Когато се включат им споделяш екрана си и почваш да разказваш какво си направил и да отговаряш на въпроси.

1
21/12/2016 03:57:41
Rafael avatar Rafael 6 Точки

значи може по всяко време когато сме свобдони да влезнем и да си защитим проекта ?

а как да разберем в коя зала сме разпределени?

Благодаря предварително 

0
21/12/2016 06:17:51

По принцип трябва да излезе график на отборите с час и зала за защита.

0

Аз съм бил на 3 защити и винаги имаше график. Сигурно за този курс няма.

0
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Онлайн студентите са като нормалните студенти ,. отиваш и си защитаваш проекта в залата ,. ако нямаш възможност може и по скайп

0
vesso_sg avatar vesso_sg 2 Точки

Аз пуснах заявка по skype в 18ч и не получих никакъв отговор до 19ч. В резултат на това просто се отказах да чакам. Според мен не беше добре разяснена нито процедурата по провеждане на защитита нито самата организация.

0