Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Има ли отстъпки за студенти на университета при покупка на лаптопи и комп. аксесуари?

Здравейте, има ли някакви отстъпки за студенти? Мисля да си закупувам лаптоп и др. аксесуари за него. Ако има някакви отстъпки и за нещо ще съм ви благодарен да ги споделите тук. Интересува ме за ASUS цена над 2000лв.

Благодаря.

0
Хардуер
Achev avatar Achev 53 Точки
Laptop.BG правят символични отстъпки от 5% на избрани от тях модели и 3% за всички останали модели на Lenovo. За повече информация прочети тук: https://softuni.bg/forum/questions/details/504
2
bewolf avatar bewolf 30 Точки

Здравей, ако не държиш да е нов мога да ти предложа следното ASUS RoG. Преди около месец си закупих същият ASUS G750 с остатъчна гаранция и съм адски доволен с оглед на това, че за парите които го взех не може да се намери дори близко с тези характеристики на пазара. Ако искаш повече информация свържи се с мен, ще се опитам да помогна с каквото мога.

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Освен тук, както е посочил колегата, виж и тук.

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Страницата не е намерена..

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки
Съжалявам, редакторът се прави на умен :) Пробвай сега.
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.