Loading...
shturm avatar shturm 5 Точки

Оценка на изпита от 11ти Декември 2016 - претенция

Здравейте, обръщам се към екипа от проверяващи изпитите от 11.12.2016. Получил оценка 11.20/100 и не съм взел изпита. Предполагам, че става въпрос за грешка, защото реших цялото задание с всички подусловия. Като прочетох свалих решението си - работи:

Нарочно не хоствам работещото решение, защото включва BaaS услуга и не искам да рискувам някой да я натъпче с данни и да спре да работи:

Решението в Джъдж

Видео Демонстрация

Заданието

Приемам, че може и при мен да е, ако да речем съм решил задание за друг изпит :) Ако е нещо такова, моля да уточните. Благодаря предварително

0
JavaScript Applications 22/12/2016 11:03:19
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки
Best Answer

Здравей,

Ще оправим този проблем. Извини ни за неудобството.

Поздрави,

Иван

0
kgyorev avatar kgyorev -10 Точки

RoYaL,

На мен няко ще ми отговори ли от къде идват -37 точки?

Имам предвид ако може да се напише за коя забалежка колко точки са отнети.

Трябва да има някъква методика на калкулация на тези точки, предполагам не е тайна.

Аз продължавам да твърдя че оценяването е некоректно и неадекватно.

 

0
22/12/2016 22:41:54
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.