Loading...
smallblind avatar smallblind 0 Точки

Tech Module Януари 2017

3дравейте , бихте ли ми казали кога ще можем да си изберем
избор на група и форма на обучение ,  съответно интензивна или разширена форма ?

Тагове:
0
Fundamentals Module
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки
Best Answer

Здравейте,

благодаря Ви за запитването. Изборът на група ще бъде активен след средата на седмицата. Всички курсисти, които са заплатили успешно за модула и са избрали присъствена форма на обучение - ще получат имейл с подробна информация и линк към избора на група.

2
ibakardzhiev avatar ibakardzhiev 2 Точки

А тези, които са избрали онлайн форма на  обучение? Те как ще си изберат група?

0
martinski avatar martinski 66 Точки

За онлайн обучаващите се ,групата е една - вкъщи:)

2
GeorgiStalev avatar GeorgiStalev 24 Точки

А които сме online форма на обучение, как ще изберем да бъдем в интензивния курс и да се явим Февруари на изпит? И ще получим ли някакъв имейл, че курса почва и някакво инфо :) До сега съм получил мейл, че съм си платил успешно...

1
stoyanov7 avatar stoyanov7 70 Точки

Здравей,

Аз вчера звънях и ми казаха че записването все още не е приключило и някъде в сряда ще започне записването за групите.

Дано да съм помогнал.
Поздрави!

0
e.manolov avatar e.manolov 80 Точки

Някой получил ли е мейл за избор на група. Мисля, че е хубаво да се даде някаква прозрачност и ясното за тези неща кога точно ще се случат. Не мисля, че е редно всеки един от нас да трепне в очакване днес ли, утре ли ще получим мейл за избор на група. След това започваме да се чудим, абе остават по-малко от 4 дни, да не би да не ми е минало плащането, да не би да не съм приет или някакви такива истории. Също така започва едно писане във форума, звънене в Софтуни и т.н, което мисля, че може да се спести с определянето на срокове, които да бъдат спазвани.

 

 

0
mitaka206 avatar mitaka206 4 Точки

... Да, доста е изнервящо. Може в неделя да отворят записването и тогава стотици хора ще се натиска да се логват, и ще гръмне системата :) хииххи. Голям сеир ще бъде

0
bedamusa avatar bedamusa 8 Точки

Виждам, че курсовете вече са обявени кой кога започва но все още нямаме писма за записването, а плащането мина отдавна.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.