Профил
Loading...
+ Нов въпрос
MarianaKovacheva avatar MarianaKovacheva 0 Точки

Проблеми с инсталацията на Visual Studio

Здравейте, 

Имам проблем с инсталацията на Visual Studio. Излиза ми Setup Failed и отдолу две грешки. Първото нещо е Update for Microsoft Windows(KB2999226), който като се опитам да инсталирам отделно, ми излиза, че не е Applicable to my computer. И съответно като не може да инстарила този update ми дава user cancelled installation. Някакъв съвет как да се справя с проблема? 

Благодаря предварително.

Тагове:
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

С каква операционна система си :? И кое Visual Studio се опитваш да инсталираш, и не е Applicable за твоя комп, това би ти го дало ако си с XP ако си с него се опасявам, че няма да подкараш и Visual Studio.

0

С Windows 7 съм.  Опитвам се да инсталирам Visual Studio 2015. 

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Виж дали в процесите имаш нещо от сорта на wusa.exe, ако го има го убий. И предполагам че ти дава "not applicable to my computer" защото се опитваш да инсталираш 64 битовата версия на ъпдейта(вероятно ти си с 32бита) пробвай с този ъпдейт(същия е като този който си пробвала, но за твоята архитектура) 

0

Всъщност е 64-битов. Вече се справих с проблема. Благодаря много за предложенията.

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Може би 7-цата ти е без SP1

0

Има си SP1.  Това беше първото нещо, което проверих.

0

А този патч KB2999226 правилната версия ли ти е, че ти дава not applicable?

0

Справих се с проблема. Благодаря много за отделеното време.

0

Супер, а може ли все пак да кажеш как и къде беше проблема.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 952 Точки

Така значи отнеми малко повече време. Но след нова преинсталация на уиндоуса успях да го подкарам. В момента ми върви на win7 ultimate. Без проблеми на lenovo l430

За които се опитват да подкарат VS  и получат същите проблеми мога само да кажа. Директно преинсталиране и ще стане явно ако се повредят фаиловете регистрите няма оправяне типично за MS... И другото е сваляйте си ISO файла по-лесно и сигурно е с него. И разбира се по-добре да нямате такива проблеми ...Копирах това което написах под друго мнение.Иначе колежката и тя с преинсталиране с win10 се оправи.

0
sly_racoon88 avatar sly_racoon88 10 Точки

С какъв Windows си?

0

Windows 7 e, но вече се справих.  Благодаря за отделеното време.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 952 Точки

уф и на мен ми прави проблеми, на настолния се инсталира перфектно.. на леновото с win7 неиска намерих уж някакви решения ще опитам да изчистя всичко и нова чиста инсталация и дано стане...

0

Аз реших проблема с директна преинсталация към Windows 10. Инсталира се идеално и без никакви проблеми.

0
Rise_know avatar Rise_know 0 Точки

http://www.pcadvisor.co.uk/download/developer-programming/microsoft-visual-studio-2010-express-iso-216/
тази версия ще ти свърши добра работа :)

-1