Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MarianaKovacheva avatar MarianaKovacheva 0 Точки

Проблеми с инсталацията на Visual Studio

Здравейте, 

Имам проблем с инсталацията на Visual Studio. Излиза ми Setup Failed и отдолу две грешки. Първото нещо е Update for Microsoft Windows(KB2999226), който като се опитам да инсталирам отделно, ми излиза, че не е Applicable to my computer. И съответно като не може да инстарила този update ми дава user cancelled installation. Някакъв съвет как да се справя с проблема? 

Благодаря предварително.

Тагове:
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

С каква операционна система си :? И кое Visual Studio се опитваш да инсталираш, и не е Applicable за твоя комп, това би ти го дало ако си с XP ако си с него се опасявам, че няма да подкараш и Visual Studio.

0
MarianaKovacheva avatar MarianaKovacheva 0 Точки

С Windows 7 съм.  Опитвам се да инсталирам Visual Studio 2015. 

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Виж дали в процесите имаш нещо от сорта на wusa.exe, ако го има го убий. И предполагам че ти дава "not applicable to my computer" защото се опитваш да инсталираш 64 битовата версия на ъпдейта(вероятно ти си с 32бита) пробвай с този ъпдейт(същия е като този който си пробвала, но за твоята архитектура) 

0
MarianaKovacheva avatar MarianaKovacheva 0 Точки

Всъщност е 64-битов. Вече се справих с проблема. Благодаря много за предложенията.

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Може би 7-цата ти е без SP1

0
MarianaKovacheva avatar MarianaKovacheva 0 Точки

Има си SP1.  Това беше първото нещо, което проверих.

0
vancho avatar vancho 430 Точки

А този патч KB2999226 правилната версия ли ти е, че ти дава not applicable?

0
MarianaKovacheva avatar MarianaKovacheva 0 Точки

Справих се с проблема. Благодаря много за отделеното време.

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Супер, а може ли все пак да кажеш как и къде беше проблема.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

Така значи отнеми малко повече време. Но след нова преинсталация на уиндоуса успях да го подкарам. В момента ми върви на win7 ultimate. Без проблеми на lenovo l430

За които се опитват да подкарат VS  и получат същите проблеми мога само да кажа. Директно преинсталиране и ще стане явно ако се повредят фаиловете регистрите няма оправяне типично за MS... И другото е сваляйте си ISO файла по-лесно и сигурно е с него. И разбира се по-добре да нямате такива проблеми ...Копирах това което написах под друго мнение.Иначе колежката и тя с преинсталиране с win10 се оправи.

0
sly_racoon88 avatar sly_racoon88 10 Точки

С какъв Windows си?

0
MarianaKovacheva avatar MarianaKovacheva 0 Точки

Windows 7 e, но вече се справих.  Благодаря за отделеното време.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

уф и на мен ми прави проблеми, на настолния се инсталира перфектно.. на леновото с win7 неиска намерих уж някакви решения ще опитам да изчистя всичко и нова чиста инсталация и дано стане...

0
MarianaKovacheva avatar MarianaKovacheva 0 Точки

Аз реших проблема с директна преинсталация към Windows 10. Инсталира се идеално и без никакви проблеми.

0
Rise_know avatar Rise_know 0 Точки

http://www.pcadvisor.co.uk/download/developer-programming/microsoft-visual-studio-2010-express-iso-216/
тази версия ще ти свърши добра работа :)

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.