Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

[Homework] Fast Track HTML/CSS

Тъй като до сега никой не е пуснал тема за този Fast Track, ще я направя аз.Предлагам тук да постваме домашните както и въпроси относно този Fast Track курс.

Тагове:
5
Web Fundamentals - HTML5
Anonymous:
Използвайте темата, създадена от лектора на курса: https://softuni.bg/forum/questions/details/1374/0
vera.nikiforova avatar vera.nikiforova 18 Точки

Здравейте, 

Аз имам проблем с качването на домашното по втората тема CSS Basics изписва грешка "Максималният позволен размер на файла е 0 MB, а вашият файл е 0 MB голям". Някои има ли същият проблем като моя?

0
ek.stanimirova avatar ek.stanimirova 1 Точки

Аз успях да кача първото си домашно без проблем, но не можех да пиша във форума миналата седмица..

Сега ще видя дали са решили този проблем.

0
Keeper avatar Keeper 18 Точки

Отворих тема за това; от два дена вече стои така. Дано скоро го погледнат.

0

Здравей,

първо да кажа, че идеята да се продължи след основи по HTML със CSS е добра. Първото домашно беше мъка, само с HTML да стилизираме страницата се оказа доста труоемко за мен - отне ми два дни.

Освен това аз съм съвсем начинаеща - разбирайте, че сега разбрах за същестуването на селектори, пропъртис и т.н. Гледах лекцията на Константин 2-3 пъти докато разбера нещо.

Причината е в мен разбира се - за пръв път се сблъсквам с термините дори.

След края на видеото CSS Basics, което беше 1ч. и 20 мин. се каза, че ще се продължи "след почивката" с писане на кодове т.е. лекцията е продължила, а в мрежата не видях други видеа.

Моля да ги качите.

Как да си напша домашното с толкова малко примери? Моля за повече практика и обяснения.

Виждам, че от трите демота в 2. CSS Basics-Demos, само по първото има качено видео.

Моите поздравления за Константинчо - чудесен е като преподавател. Харесва ми. :)

Поздрави,

К

1
AngelMitev avatar AngelMitev 2 Точки

Отваряш си тук :

http://www.w3schools.com/css/css_list.asp

от "CSS Home" до "CSS List" под всяко "Example" има "try it yourself".

в ляво ти излиза кода, в дясно резултата и започваш да променяш наред :)

променяш код, гледаш резултат, променяш код, гледаш ... докато ти писне

и после пак отначало :)

Лек и успешен ден!

2
Todor09 avatar Todor09 24 Точки

И аз имам проблем с качването на 2-рото домашно, а е 6 кб-та.

0
vera.nikiforova avatar vera.nikiforova 18 Точки

Мойто е 2КБ, но като цяло виждам че пише "Максимален размер: 0 MB", което няма да ни позволи никакъв файл да качим.

0

И аз също не мога да кача домашното си - 6 KB !!!

0

Тъй като има проблеми с качването на домашните, моля да ме информирате дали сте ги проверили.

0
Petya avatar Petya Author 2461 Точки

Вече е оправен проблема с размера на домашното - пробвайте да качите отново.

1