Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

[Homework] Fast Track HTML/CSS

Тъй като до сега никой не е пуснал тема за този Fast Track, ще я направя аз.Предлагам тук да постваме домашните както и въпроси относно този Fast Track курс.

Тагове:
5
Web Fundamentals - HTML5
Anonymous:
Използвайте темата, създадена от лектора на курса: https://softuni.bg/forum/questions/details/1374/0
vera.nikiforova avatar vera.nikiforova 18 Точки

Здравейте, 

Аз имам проблем с качването на домашното по втората тема CSS Basics изписва грешка "Максималният позволен размер на файла е 0 MB, а вашият файл е 0 MB голям". Някои има ли същият проблем като моя?

0
ek.stanimirova avatar ek.stanimirova 1 Точки

Аз успях да кача първото си домашно без проблем, но не можех да пиша във форума миналата седмица..

Сега ще видя дали са решили този проблем.

0
Keeper avatar Keeper 18 Точки

Отворих тема за това; от два дена вече стои така. Дано скоро го погледнат.

0
ek.stanimirova avatar ek.stanimirova 1 Точки

Здравей,

първо да кажа, че идеята да се продължи след основи по HTML със CSS е добра. Първото домашно беше мъка, само с HTML да стилизираме страницата се оказа доста труоемко за мен - отне ми два дни.

Освен това аз съм съвсем начинаеща - разбирайте, че сега разбрах за същестуването на селектори, пропъртис и т.н. Гледах лекцията на Константин 2-3 пъти докато разбера нещо.

Причината е в мен разбира се - за пръв път се сблъсквам с термините дори.

След края на видеото CSS Basics, което беше 1ч. и 20 мин. се каза, че ще се продължи "след почивката" с писане на кодове т.е. лекцията е продължила, а в мрежата не видях други видеа.

Моля да ги качите.

Как да си напша домашното с толкова малко примери? Моля за повече практика и обяснения.

Виждам, че от трите демота в 2. CSS Basics-Demos, само по първото има качено видео.

 

Моите поздравления за Константинчо - чудесен е като преподавател. Харесва ми. :)

Поздрави,

К

1
AngelMitev avatar AngelMitev 2 Точки

Отваряш си тук :

http://www.w3schools.com/css/css_list.asp

от "CSS Home" до "CSS List" под всяко "Example" има "try it yourself".

в ляво ти излиза кода, в дясно резултата и започваш да променяш наред :)

променяш код, гледаш резултат, променяш код, гледаш ... докато ти писне

и после пак отначало :)

 

Лек и успешен ден!

2
Todor09 avatar Todor09 24 Точки

И аз имам проблем с качването на 2-рото домашно, а е 6 кб-та.

0
vera.nikiforova avatar vera.nikiforova 18 Точки

Мойто е 2КБ, но като цяло виждам че пише "Максимален размер: 0 MB", което няма да ни позволи никакъв файл да качим.

0
ek.stanimirova avatar ek.stanimirova 1 Точки

И аз също не мога да кача домашното си - 6 KB !!!

0
ek.stanimirova avatar ek.stanimirova 1 Точки

Тъй като има проблеми с качването на домашните, моля да ме информирате дали сте ги проверили.

 

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Вече е оправен проблема с размера на домашното - пробвайте да качите отново.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.