Loading...
YanislavMalchev avatar YanislavMalchev 1 Точки

Програма, подобна на Visual Studio

Здравейте. Имам проблем с програмата Visual Studio 2015. Когато създавам нов проект, програмата крашва. И така става всеки път. Пробвах да я деинсталирам и отново да я инсталирам, но резултатът е същият. Може ли да се използва друг софтуер за курса Programming basics? Благодаря.

Тагове:
0
Programming Basics
Vladix avatar Vladix 75 Точки

Най - добре да се разбере какъв е проблема, да се премахне и да си подкараш Visual Studio. Кажи какъв е - какво ти изписва. VS е най - доброто IDE за писане на C# и е добре да се свикне с него...и дано успеем да ти го решим.

До колкото съм чувал 2015 не тръгва на windows 7, ако си на 7-ца дръпни 2012 или 2013 колегите да ме поправят ако съм се объркал.

Поздрави

0
YanislavMalchev avatar YanislavMalchev 1 Точки

С Windows 10 съм. Програмата ми тръгва. Всичко е ок, докато не създам new project на c#. Почва да зарежда и след 2-3 сек ми изписва, че програмата спря да работи. https://youtu.be/Lw5NgfE_OUQ ето клипче какво точно се случва. Извинявам се, че е снимано с телефон.

0
Vladix avatar Vladix 75 Точки

Хъх нямам представа от какво може да се получи това. Съвета ми е да робваш с преинсталация.

EDIT: линк ето на това попаднах като потърсих в интернет

0
13/01/2017 21:31:25
PetkoBlagoev avatar PetkoBlagoev 3 Точки

Аз съм със Windows 7 и нямам никви проблеми със VS 2015 

0
YanislavMalchev avatar YanislavMalchev 1 Точки

След като преинсталирах програмата, пак ми крашваше. Реших да направя Repair, след който по чудо тръгна. Благодаря на всички, че се отзовахте. (https://i.imgur.com/LeET0Qp.png Е явно работи :D )

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.