Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivaelina avatar ivaelina 16 Точки

Пробва ли да рестартираш компютъра, както и да инсталираш всички ъпдейти на Windows-а, или пробвай с различна версия на VS имам в предвид x86 или x64.

1
Viktorw avatar Viktorw 0 Точки

рестартирах го и пак не стана

0
NikolayLiubomirov avatar NikolayLiubomirov 82 Точки

И аз имах същият проблем със инсталацията на Visual Studio, но мисля, че тогава се получи, защото го бях изтрил преди и го слагах отново. Пробвах да трия кешовете и темп остатъчните файлове, както и всички останали регистри на Microsoft Visual Studio 2015, но без успех, всеки път ми даваше една и съща грешка при инсталация. Накрая преинсталирах windows-a и успях да го подкарам.

Следващият път, когато го инсталиш и ти даде грешка, виж кода на грешката (мисля, че се намираше в Autolog файла на инсталацията) и след като вече знаеш как се казва грешката провери какъв е проблема в сайта на Мicrosoft на този линк  https://support.microsoft.com/en-sg/help/3039361/common-issues-in-visual-studio-2015-setup , там ще намериш solution как да го fix-неш и да подкараш инсталацията успешно.

0
16/01/2017 17:37:28
anna.ilieva avatar anna.ilieva 6 Точки

на мен ми прави същия проблем с 8цата , същото решение ли се прилага? 1. преинсталирам си Windousa и 2. търся решение от microsoft ? 

0
NikolayLiubomirov avatar NikolayLiubomirov 82 Точки

Пробвай първо с помощта от Microsoft и ако не стане - тогава преинсталирай.

0
anna.ilieva avatar anna.ilieva 6 Точки

Благодаря , справх се! :)

 

1
vancho avatar vancho 430 Точки

Пробвай с VS 2013, да видиш да ли го има пак същия проблем. В крайна сметка, ако тръгне и с него може да учиш. По-лесно от преинстал.

0
17/01/2017 08:36:38
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.